Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska rozbawiła swoich fanów. "Kobieto... masz dowcip"

Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska w Dzień Dobry TVN
Dzien Dobry TVNPiotr Bławicki/Dzień Dobry TVN

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała w mediach społecznościowych czarno-białe zdjęcie, do którego dobrała zabawne hasztagi. Fani córki byłego prezydenta RP nie tylko zachwycali się jej urodą, ale również chwalili za dowcip. Z komentarzy wynika, że Ola także inspiruje swoich obserwatorów.

Aleksandra Kwaśniewska i jej czarno-białe zdjęcie

Aleksandra Kwaśniewska słynie z poczucia humoru i ogromnego dystansu do siebie. Fanom szczególnie przypadły do gusty zabawne i nietuzinkowe hasztagi, które umieszcza pod zdjęciami publikowanymi na Instagramie. Ostatnio Ola także nie zawiodła obserwatorów swojego konta, gdy pod piękną czarno-białą fotografią wstawioną późną nocą napisała:

- #dobrejnocy #dobrejnocy #lubiętwaróg #strzelamzprocy.

Pod zdjęciem od razu pojawiło się bardzo dużo komentarzy, w których fani Oli nie tylko zachwycali się jej wyglądem, ale również chwalili za dowcip.

- "Mistrzyni Niekonwencjonalnych Rymowanek", "Zdjęcie petarda, ale te hashtagi... majstersztyk", "Wpadam tu poczytać hasztagi", "Miszcz hasztagów", "Kobieto...masz dowcip" - czytamy pod postem. Znaleźli się i tacy, którzy także spróbowali swoich sił w rymowaniu:

- "Dobrej nocy ,dobrej nocy- lubię Olę, piję colę".

Aleksandra Kwaśniewska - kim jest

Jedyna córka Jolanty (działaczki społecznej, prawniczki, a przy tym ikony mody lat 80. i 90. XX w.) i Aleksandra (prezydenta RP od 1995 do 2005 r.) Kwaśniewskich urodziła się 16 lutego 1981 r. Polityka - ze względu na karierę rodziców - była obecna w jej życiu od samego początku. Nawet za najmłodszych lat. W 1988 r. w wywiadzie dla tygodnika "Wprost" podzieliła się swoją własną definicję słowa "polityk". Określiła go jako osobę, która dużo mówi.

Sama nie poszła jednak śladami swoich rodziców. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Lubiąca muzykę Ola była też swego czasu nauczycielką tańca w szkołach Salsa Libre oraz Latin Groove.

W późniejszych latach aktywnie udzielała się w życiu medialnego świata. W 2006 r. brała udział w programie rozrywkowym TVN "Taniec z gwiazdami", a partnerował jej Rafał Maserak. Nic dziwnego, że okrzyknięto wówczas Olę mianem "kobiety roku". Po tym roztańczonym okresie gwiazda została z naszą stacją na dłużej. Prowadziła m.in. "Kulisy Tańca z gwiazdami". Była również częstym gościem w Dzień Dobry TVN.

Aleksandra Kwaśniewska od 22 września 2012 r. jest żoną muzyka Kuby Badacha.

Zobacz wideo: Zgrany duet Badach i Kwaśniewska

>>> Zobacz także:

Edyta Górniak założyła Akademię Przebudzenia. "Zawsze chciałam wspierać ludzi, dawać im radość, światłość"

Joanna Przetakiewicz wystawiła na sprzedaż swój dom w Konstancinie. Rezydencja ma 101 lat i 770 m kw.

Maja Hyży uderza w byłego partnera: "Jestem nękana i prześladowana od lat". Grzegorz Hyży wydaje oświadczenie

Autor: Iza Dorf

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości