Gwiazdy

Zofia Zborowska-Wrona zmieniła fryzurę. Fani są zgodni: "To zdecydowanie twój kolor"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Zofia Zborowska

Zofia Zborowska-Wrona we wtorek w samo południe pochwaliła się efektem wizyty w salonie fryzjerskim. Aktorka wróciła do blondu. "Równo rok wytrzymałam bez farbowania".

Zofia Zborowska-Wrona od kilku lat nieustannie farbowała włosy na blond. Rok temu powiedziała rozjaśnianiu dość i wróciła do naturalnego koloru. Szybko jednak zatęskniła za poprzednią fryzurą.

Zofia Zborowska-Wrona zmieniła fryzurę

Zofia Zborowska-Wrona od niemal siedmiu lat była blondynką. Fani aktorki przyzwyczaili się już do tej odsłony, pokochali ją, a jasne loki z charakterystycznym "odrostem" stały się jej znakiem rozpoznawczym. Niespodziewanie rok temu Zofia Zborowska podjęła decyzję o zaprzestaniu rozjaśniania swojej burzy loków. Wróciła do naturalnego brązu. Jednak w nowym wydaniu nie wytrzymała zbyt długo. Z ulgą poinformowała fanów o powrocie do blondu.

"Równo rok wytrzymałam bez farbowania. Fajnie, że włosy odpoczęły, ale już mi było tęskno za blondem, także powoli wracamy do jaśniejszych włosów" - napisała w poście aktorka.

Mała Nadzieja – wielka miłość Zofii Zborowskiej
Mała Nadzieja – wielka miłość Zofii Zborowskiej Źródło: Dzień Dobry TVN

Fani są zgodni: Zofia Zborowska-Wrona olśniewa w nowej fryzurze

Pod najnowszym zdjęciem Zofii Zborowskiej-Wrony pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, którzy zasypali aktorkę komplementami. Ewidentnie ta zmiana przypadła im do gustu.

"To jest zdecydowanie Twój kolor! Od razu promieniejesz", "Muszę to powiedzieć! Wyglądasz teraz jak gorąca osiemnastka", "Świetna zmiana. Blond to Twój kolor" - czytamy w komentarzach.

Zobacz też:

Autor:Aleksandra Głowińska

Pozostałe wiadomości