Gwiazdy

Britney Spears opublikowała fotografie nastoletnich synów: "Umarłabym za was"

Gwiazdy

Newsy ze świata show-biznesu
Newsy ze świata show-biznesu Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Britney Spears świętowała 2. grudnia swoje 41. urodziny. Z tej okazji zwróciła się do synów: 16-letniego Seana i 15-letniego Jaydena. - Do obu moich chłopców… Kocham was… - napisała "księżniczka popu" na instagramowym profilu. Opisowi towarzyszyły zdjęcia nastolatków.

Burzliwe życie Britney Spears

Britney Spears i raper Kevin Federline pobrali się w 2004 roku. Doczekali się dwóch synów: Seana Prestona i Jaydena Jamesa. Niestety małżeństwo gwiazdorskiej pary nie przetrwało próby czasu. W listopadzie 2006 roku - dwa miesiące po narodzinach drugiego dziecka - wokalistka złożyła pozew o rozwód.

- Naprawdę myślałem, że spędzę z nią resztę mojego życia. Było kilka drastycznych rzeczy, które się nie udały, ale o tym nie rozmawiamy. Kiedy wniosła o rozwód, byłem całkowicie zbity z tropu - przyznał Kevin Federline w 2015 r. w wywiadzie dla "US Weekly".

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Kevin i Britney oficjalnie rozwiedli się w 2007 roku. Raper otrzymał prawo do wyłącznej opieki nad dziećmi. Przypomnijmy, że artystka przez 13 lat była pod kuratelą swojego ojca. Jak donoszą media, w tym czasie jej kontakt z synami się pogorszył. Chłopcy nie zjawili się nawet na ślubie mamy z Samem Asgharim. - Wtedy po prostu nie była to dobra pora na wyjazd. Nie mówię, że nie jestem z niej zadowolony - tłumaczył Jayden w rozmowie z "Daily Mail".

Britney Spears pokazała, jak wyglądają jej nastoletni synowie

Ostatnio "księżniczka popu" świętowała 41. urodziny. W tym szczególnym dniu zwróciła się do swoich synów.

Do obu moich chłopców… Kocham was… Umarłabym za was!!! Boże przyspiesz moje drogie serca !!! Oddałabym wszystko, żeby tylko dotknąć twojej twarzy!!! Przesyłam moją miłość… Mamusia

Do opisu dołączyła zdjęcia chłopców. Fani piosenkarki zasugerowali, że za nimi tęskni.

- "Być może nie skontaktowali się z nią w dniu urodzin i jest naprawdę zdruzgotana", "Kochają cię Britney. Wkrótce zrozumieją", "Britney, nie wiem, przez co teraz przechodzisz, ani co się dzieje za kulisami, ale jesteśmy tu dla ciebie", "To jej urodziny i tęskni za nimi" - czytamy w komentarzach.

Polak robił zdjęcia na ślubie Britney Spears
Polak robił zdjęcia na ślubie Britney Spears Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Axelle/Bauer-Griffin / Contributor / Getty Images

Pozostałe wiadomości