Gwiazdy

Borys Szyc świętuje 17. urodziny córki. "Jestem z Ciebie dumny"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Borys Szyc

Borys Szyc od kilku lat prowadzi życie przykładnego męża Justyny Szyc-Nagłowskiej i ojca małego Henryka. Aktor ma jeszcze jedną, prawie dorosłą już pociechę. Jego córka obchodzi właśnie 17. urodziny. Zdjęciami Soni dumny tata pochwalił się w mediach społecznościowych.

Sonia Szyc - córka Borysa Szyca

Borys Szyc w 2003 roku poznał agentkę ubezpieczeniową, Annę Bareję. Choć umówiła się z aktorem, by sprzedać mu polisę, na jednym spotkaniu się nie skończyło. Zakochali się, a w pierwszych dniach stycznia 2005 roku na świecie pojawiła się ich córka, Sonia. Ta relacja jednak nie przetrwała, a gdy dziewczynka miała roczek, jej rodzice nie byli już razem. Aktor rzucił się w wir zabawy i rozrywki. Zaczął uchodzić za prawdziwego bawidamka i imprezowicza. W jednym z wywiadów mówił, że rozstał się z Anną właśnie dlatego, że myślał o dobru córki - chciał oszczędzić jej codziennych awantur i napięć.

- Trochę w życiu namieszałem. Ale dla Soni staram się być odpowiedzialny. To najważniejsza osoba w moim życiu. Dbam o nią jak o nikogo innego. Córka to jedyna kobieta, której całe życie jestem wierny - powiedział Borys Szyc w wywiadzie dla "Vivy!" w 2014 roku.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Przez jakiś czas średnio przykładał się do obowiązków rodzica. Wiele zmieniło się latem 2007 roku, kiedy jadąc z pociechą przeżył wypadek samochodowy. Ich auto dachowało kilka razy. Aktor wspominał: "Tuż po tym, jak wysiadłem ze złamanym kręgosłupem i wyjmowałem ryczącą Sonię, obok stał facet z aparatem przy twarzy i robił mi zdjęcia". Mieli szczęście, że uszli z życiem. Po tym zdarzeniu z nową siłą dotarło do niego, jak ważna jest dla niego córka.

Borys Szyc złożył córce życzenia

Kiedy Borys Szyc zszedł się z Justyną Jeger-Nagłowską, w jego życiu zaszło wiele pozytywnych zmian. Stał się przykładnym partnerem, a później mężem i ojcem. Nie słychać już o skandalach z jego udziałem, za to w mediach społecznościowych widać, że cieszy się rodzinnym szczęściem. Udowodnił to po raz kolejny w piątek, 7 stycznia. Aktor opublikował na Instagramie kilka fotografii swojej córki i złożył jej urodzinowe życzenia.

- Moja ukochana córeczka kończy dziś 17 lat. Życzę Ci najlepiej, z całego serca. Jestem z Ciebie dumny, patrzę na Ciebie z miłością i podziwem kochanie. Spełniaj swoje marzenia dalej. Kocham - napisał Borys Szyc na Instagramie.

Sonia Szyc skończyła 17 lat

Pod postem aktora życzenia solenizantce złożyło również wiele fanów i gwiazd, m.in. Kayah i Olivier Janiak. W komentarzach czytamy: "Piękna dziewczyna", "Przepięknie śpiewa! Może być Pan dumny", "Podobna do taty" czy "Jak dwie krople wody".

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości