Borys Szyc i Justyna Nagłowska świętują roczek syna. "Dziękuje kochanie za ten cud, który wydałaś na świat"

Justyna Nagłowska i Borys Szyc
Tomasz Urbanek/East News
Borys Szyc i Justyna Nagłowska mają prawdziwy powód do świętowania. Ich syn Henryk w sobotę 21 marca skończył swój pierwszy roczek. Z tego powodu dumni rodzice opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcia z rodzinnych urodzin. Ich słowa wzruszają.

Borys Szyc o rodzicielstwie

Borys Szyc i Justyna Nagłowska-Szyc zostali rodzicami 21 marca 2020 roku, kiedy już od tygodnia wszyscy Polacy byli zamknięci w domach przez wzgląd na pandemię koronawirusa. Od tego momentu życie pary diametralnie się zmieniło. Ich codzienność zaczęła się kręcić wokół Henia, co niekiedy było dla nich bardzo męczące.

- Z żoną dzielimy się wszystkimi obowiązkami oprócz karmienia, które jest magicznym momentem tylko między nią a synem, choć oczywiście wyczerpującym dla Justyny ze względu na częstotliwość. Po tych doświadczeniach nigdy już nie powiem, że jakaś kobieta "siedzi w domu z dzieckiem". Jakże to urągający w tych okolicznościach czasownik! Dawno nie byłem tak zmęczony . Oczywiście, chciałbym też mieć większą swobodę choćby po to, żeby móc wychodzić na spacer bez maseczki, ale mimo to czuję, że ten czas w moim życiu jest dobry - mówił Borys Szyc w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów".

Pierwsze urodziny Henryka Szyca

Ciężko uwierzyć, że od przyjścia na świat Henryka Szyca minął już rok. W niedzielny wieczór 21 marca Boryc i Justyna pokazali w swoich mediach społecznościowych, jak świętowali ten wyjątkowy dzień. Były balony, prezenty oraz tort, a wszystko odbywało się w gronie najbliższej rodziny.

- Pojawił się rok temu w pierwszy dzień wiosny. I choć padał dziś śnieg, patrząc na niego jest nam bardzo ciepło w sercu. Rok w pandemii Heniutku... Przeszliśmy go dzięki Tobie z uśmiechem na ustach. Dziękuję ci kochanie, Justyna Nagłowska, za ten cud, który wydałaś na świat, za Twoją czułość, opiekę i wysiłek. Rośnij zdrowy kochany synku! Dziękujemy Ci za Twój uśmiech! Jesteś naprawdę gość - napisał Borys Szyc na Instagramie.

Borys Szyc w roli ojca

Ujęcia szczęśliwego Henia w otoczeniu prezentów opublikowała także Justyna Szyc-Nagłowska. Ujawniła, że wyjątkowego dnia towarzyszyły im jej córki z poprzedniego związku. Dodała także, że ceni swojego męża za niezwykłą relację z synkiem.

- Henio skończył rok! To był najdziwniejszy rok w moim życiu. Ale też najpiękniejszy. Kolejny raz nosiłam w sobie dwa serca i nauczyłam się kochać jeszcze mocniej. Pandemia dała nam szansę zwolnić i pobyć w tych najważniejszych chwilach razem. Dziś nie było na urodzinkach gości. Ale było wszystko, co daje mi radość. Moja rodzina, moje córeczki, mój mąż i mój synek. Heniutku jesteś cudem. Kochamy Cię do szaleństwa. Kochanie, Borys Szyc, dziękuję Ci, że jesteś rodzicem na równi ze mną, jesteśmy najlepszą drużyną. Zbudowałeś tak piękną więź z synem, że patrząc na Was za każdym razem czuję wzruszenie. O rany ile dziś różnych emocji i wzruszeń. Czuję taką wdzięczność, że chyba świecę - wyznała Justyna na Instagramie.

Pod fotografiami pojawiło się mnóstwo pięknych życzeń od obserwatorów pary dla ich malucha. My również się do nich dołączamy. Wszystkiego najlepszego Henryk!

Justyna Szyc-Nagłowska o życiu zawodowym i prywatnym: "Jest mi dobrze tu i teraz". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

podziel się:

Pozostałe wiadomości