Kiedy powstanie kolejna część "365 dni"? Blanka Lipińska zdradza: "Tworzenie filmu to nie praca, to czysta przyjemność"

Blanka Lipińska
Kamil Piklikiewicz/East News
Źródło: Dzien Dobry TVN
Blanka Lipińska zdobyła ogólnopolską popularność za sprawą swojej erotycznej powieści pt. "365 dni". Gdy światło dzienne ujrzał film pod tym samym tytułem, zrobiło się o nim głośno na wszystkich kontynentach, a gwiazdy wcielające się w głównych bohaterów odniosły niebywały sukces. Teraz pisarka zdradziła, kiedy można liczyć na kolejną część gorącej produkcji.

Kolejna część filmu "365 dni"

Za sprawą produkcji "365 dni" zarówno Michele Morrone, jak i Anna-Maria Sieklucka zdobyli ogromną popularność, a ich życiem zaczęły interesować się międzynarodowe media. Film na podstawie powieści Blanki Lipińskiej przez długi czas był bowiem na szczycie najczęściej oglądanych produkcji na ogólnoświatowej platformie streamingowej. Teraz fani z niecierpliwością zacierają ręce w oczekiwaniu na kolejną część przygód Laury i Don Massimo. Kiedy ujrzy ona światło dzienne?

- Premiera nie odbędzie się w tym roku, w tym roku wchodzimy na plan - wyjawiła nam Blanka Lipińska.

Równocześnie pisarka podkreśliła, że nie może się doczekać realizacji kolejnej części "365 dni", ponieważ daje jej to ogromną satysfakcję.

- Tworzenie filmu to nie praca, to czysta przyjemność - dodała.

Plany Blanki Lipińskiej na 2021 rok

W odróżnieniu od większości społeczeństwa, 2020 rok był dla Blanki Lipińskiej niezwykle szczęśliwy. Jak twierdzi - odpoczęła jak nigdy, jej film odniósł międzynarodowy sukces, jej książki zostały przetłumaczone na dziesiątki języków, poznała i pokochała mężczyznę, który zmienił jej życie, a także zrealizowała postanowienia, z którymi zwlekała latami . Czy teraz, planując powtórzenie sukcesu, pisze kolejną powieść?

- Nie pracuję absolutnie nad niczym - wyznała.

Okazuje się także, że nie ma określonych planów dotyczących najbliższych miesięcy.

- Nie praktykuję czegoś takiego jak "postanowienia noworoczne" . To dla mnie absurd, bo ja albo coś robię, albo nie i nie ma to żadnego związku z datą w kalendarzu - dodała Blanka Lipińska.

Blanka Lipińska o swoim nowym mieszkaniu. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości