Gwiazdy

Rodzina Blanki Lipińskiej w komplecie. Jak wyglądają jej rodzice? 

Blanka Lipińska w studiu DDTVN

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Rodzina Blanki Lipińskiej w komplecie. Jak wyglądają jej rodzice? 

Blanka Lipińska w studiu DDTVN

Kamil Piklikiewicz/East News

Blanka Lipińska chętnie dzieli się kadrami ze swojego życia codziennego. Popularna pisarka często podkreśla, jak ważni są dla niej najbliżsi. Z okazji Bożego Narodzenia zdecydowała się pokazać całą swoją rodzinę. Autorka bestsellerowych "365 dni" opublikowała zdjęcia ze świątecznego spotkania. 

Blanka Lipińska pokazała rodzinę

Święta to okres skrzętnie dokumentowany przez gwiazdy w mediach społecznościowych. Nie inaczej jest w przypadku Blanki Lipińskiej. Autorka hitowych „365 dni” opublikowała na swoim profilu dwa zdjęcia. Na pierwszym widać pisarkę w odświętnej stylizacji pod choinką. Blanka postawiła na czarną klasyczną sukienkę oraz perły, a pazura nadają jej ciemne, pomalowane na bordowo usta. Świąteczny akcent stanowi cekinowa opaska renifera. 

Drugie zdjęcie jest bardziej intymne, rodzinne. Gwiazda pozuje na sofie w towarzystwie rodziców - Małgorzaty oraz Grzegorza. Obok nich znajduje się brat pisarki z żoną oraz dziećmi, a za nimi pojawili się również seniorzy rodu Lipińskich.

- Merry Christmas Everyone ✨?? - napisała Blanka na Instagramie.

Blanka Lipińska publikuje rodzinne zdjęcie 

Świąteczne fotki spodobały się fanom pisarki, którzy pospieszyli z życzeniami.

- Najlepszego kochana, dużo spokoju i zdrowia dla rodziców!❤️ - czytamy w komentarzach.

To nie pierwszy raz, gdy gwiazda chwali się zdjęciami z rodzicami. Jakiś czas temu, najpierw z okazji Dnia Matki, następnie z okazji Dnia Ojca opublikowała fotografie z wzruszającymi opisami. Dziękowała za to, że są z nią i ją wspierają.

Mamusiu... Jesteś miłością mojego życia ❤️Moja najlepsza przyjaciółka 

- pisała wtedy Blanka. 

Zobacz więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
57
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0