Plejada gwiazd w adaptacji "It End With Us" - ulubionej książki użytkowniczek TikToka

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
filmweb.pl
Blake Lively

Ulubiona książka użytkowniczek TikToka zostanie przeniesiona na duży ekran. Adaptacja bestsellerowej powieści "It Ends With Us" autorstwa Colleen Hoover z całą pewnością przyciągnie do kin rzesze widzów. Kto zagra role literackich postaci?

"It Ends With Us" - filmowa adaptacja bestsellera Colleen Hoover

"It End With Us" to jedna z najpopularniejszych książek ostatnich lat. Romans autorstwa Colleen Hoover doczekał się wielu pozytywnych recenzji na TikToku. Użytkownicy platformy masowo polecają go na swoich profilach, używając hashtagu "BookTok". Nie dziwi zatem fakt, że podjęto decyzję o przeniesieniu powieści na ekrany kin.

Zagraniczne gwiazdy

Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth PaltrowDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/12

Scenariusz do filmu napisze Christy Hall, z kolei reżyserią zajmie się Justin Baldoni. Co ciekawe, 39-letni artysta zasili także szeregi obsady. Wcieli się w rolę przystojnego neurochirurga Ryle'a, starającego się o względy głównej bohaterki, Lily.

Kto zagra w "It Ends With Us"?

Na wielkim ekranie, obok Justina Baldoni, zobaczymy też Blake Lively. To właśnie ona odegra główną rolę w poruszającej opowieści o miłosnym trójkącie. Autorka "It End With Us" nie ma wątpliwości, że to wprost idealna kandydatka.

- To moja wymarzona Lily - przyznała Colleen Hoover w krótkim filmiku, który znalazł swoje miejsce na TikToku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: filmweb.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dia Dipasupil/Staff/Getty Images

Pozostałe wiadomości