Gwiazdy

Beata Kozidrak przeszła metamorfozę. Internauci: "Wprost fenomenalnie!"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Beata Kozidrak

Beata Kozidrak przed końcem roku postanowiła odmienić swój wizerunek. Nowy look gwiazdy szybko stał się obiektem zainteresowania mediów. Wszyscy chcą wiedzieć, jak teraz wygląda piosenkarka. - Cudnie! - piszą fani.

Beata Kozidrak - ulubienica mediów

Beata Kozidrak to żywa legenda polskiej sceny muzycznej, a jej długa kariera nadaje się na ekranizację. Nic więc dziwnego, że wokalistka zdecydowała się na napisanie książki. Pozycja "Beata. Gorąca krew" kilka miesięcy temu trafiła na półki księgarń. Życie zawodowe artystki, ale i prywatne od zawsze znajdowało się w kręgu zainteresowania mediów. Co więcej, Beata Kozidrak była jedną z pierwszych gwiazd w Polsce, o których rozpisywały się tabloidy.

Artystka na polskiej scenie muzycznej bryluje już od lat 70. XX w. To właśnie w 1978 r. powstał zespół Bajm, wraz z którym stworzyła takie hity jak "Biała armia", "Piechotą do lata", "Szklanka wody" czy "Ta sama chwila".

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Beata Kozidrak i jej metamorfoza

Beata Kozidrak w ostatnim czasie wyjątkowo dopieszcza swój wizerunek. Niedawno wybrała się na wizytę do fryzjera Oskara Stańczaka, uczestnika programu Prince Charming. Jak okazuje, był to dopiero zwiastun kolejnych zmian w wyglądzie gwiazdy.

Włos im z głowy nie spadnie, choć bywało różnie
Włos im z głowy nie spadnie, choć bywało różnie Źródło: Dzień Dobry TVN

W sieci właśnie ukazało się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć zupełnie odmienioną Beatę Kozidrak. Artystka odwiedziła stylistkę fryzur, Aleksandrę Oleczek, która zadbała o urodę piosenkarki. Efektem przemiany pochwaliła się na Instagramie, publikując wspólne zdjęcie.

"Cudnie!". "Jak zawsze piękne". "Pani Beatka wygląda wprost fenomenalnie! Jestem pod ogromnym wrażeniem zmiany" - piszą internauci.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości