Gwiazdy

Bartek Kasprzykowski czule o ukochanej: "Nie znam lepszego towarzysza podróży"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski

Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch od ponad 10 lat tworzą szczęśliwą i kochającą się parę. Aktor dał wyraz swojej miłości do ukochanej w ostatnim poście na Instagramie. Wspominając dawne podróże, stwierdził, że nie zna lepszego towarzysza wyjazdów niż Tamara.

Bartek Kasprzykowski o Tamarze Arciuch

Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch są jedną z lubianych par polskiego show-biznesu. Oboje rzadko wypowiadają się na temat swojego życia prywatnego. Nie znaczy to jednak, że nie robią wyjątków. W ostatnim czasie aktor opublikował na swoim Instagramie post, w którym wspominał dawne wyprawy jeszcze sprzed pandemii. Pod wspólnym zdjęciem z ukochaną zwrócił się do niej w czułych słowach.

Nie znam lepszego towarzysza podróży niż Ona. Zsynchronizowane wrażliwości i umysły

- napisał.

Bartek Kasprzykowski nie ukrywał, że razem z Tamarą Arciuch czekają na kolejny upragniony wyjazd. Dodał przy tym, że takie podróże są doskonałą okazją do tego, by poznać zarówno siebie, jak i drugą osobę.

Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski są razem od 2009 roku. Poznali się na planie serialu, przy którym pracowali. Ich początki nie były jednak najłatwiejsze, znajdowali się wtedy w innych relacjach. Jednak ich uczucie okazało się silniejsze. Para doczekała się dwójki wspólnych dzieci Nadii i Michała, wychowują też syna aktorki z poprzedniego związku.

W 2019 roku pojawili się w studiu Dzień Dobry TVN, by opowiedzieć o swojej wspólnej sztuce "Telewizja kłamie". Mówili wtedy, że łączenie życia prywatnego ze wspólną pracą nie jest dla nich problemem.

Dla nas praca razem to przywilej. Może jest też dlatego, że my poznaliśmy się w pracy i ta praca była pierwsza

- wyjaśniła Tamara Arciuch.

Przypominamy wywiad z aktorską parą:

Zobacz także:

Katy Perry urodziła. Orlando Bloom pokazał zdjęcie córeczki i zdradził jej imiona

Julia Kamińska w makijażu i bez. Fani: "Przed było równie pięknie"

Basia Kurdej-Szatan bawi się z przyjaciółkami na baby shower. "Było pięknie i magicznie"

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości