Gwiazdy

Baron i Julia Wieniawa przyłapani na wspólnej kolacji

Gwiazdy

Aktualizacja:

Rozstanie Julii Wieniawy i Barona wywołało wiele komentarzy, jednak para pozostała w przyjacielskich relacjach. Potwierdzają to zdjęcia z urodzin muzyka, które spędził w towarzystwie swojej byłej partnerki.

Julia Wieniawa i Baron spotykali się przez kilka miesięcy i szybko zostali najpopularniejszą parą polskiego show-biznesu. Rozstali się w przyjacielskich stosunkach i do tej pory pozostają w dobrych relacjach.

13 grudnia członek zespołu Afromental świętował swoje 36 urodziny w towarzystwie swojej byłej dziewczyny, Julii Wieniawy. Informacja momentalnie wzbudziła ogromne zainteresowanie fanów i mediów. Szybko pojawiły się także spekulacje na temat ewentualnego zejścia się pary. Zarówno muzyk, jak i aktorka zapewniają, że łączy ich przyjaźń.

Związki powinny się kończyć w przyjaźni

Julia Wieniawa komentowała rozstanie twierdząc, że ich drogi po prostu rozeszły się. Zapewniała również, że nadal się przyjaźnią. Teraz to samo zrobił Baron. Muzyk bardzo pozytywnie wypowiadał się o byłej ukochanej.

Absolutnie też z Julią przeżyłem magiczny czas i też jej życzę jak najlepiej. Pozdrawiam Cię serdecznie. Is all good. Tak, jak Julka powiedziała. W przyjaźni powstają związki i powinny się w przyjaźni kończyć.

– powiedział gwiazdor „The Voice of Poland” w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

To naprawdę krzepiące i godne podziwu, że para będąca pod czujna obserwacją mediów i fanów potrafiła się rozstać w zgodzie. Widać też, że to co mówią, to nie puste słowa.

Sympatyczna wymiana zdań na Instagramie

Aleksander Baron i Julia Wieniawa wciąż mają ze sobą bardzo dobre relacje. Jakiś czas temu muzyk Afromental skomentował zdjęcie byłej dziewczyny, które pochodzi z serialu, w którym Julia Wieniawa wciela się w postać Ady.

Cześć Ada! Będzie dobrze, poradzisz sobie na koniec sezonu, cierpliwości.

- napisał muzyk.

Na co Wieniawa odparowała z sympatią:

Alek! Wiadomo, że oglądaliśmy już razem cały sezon, ale nie spojleruj ludziom.

To się nazywa rozstanie z klasą!

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości