Gwiazdy

Barbara Pasek urodziła synka. Posypały się gratulacje. "Witaj wśród mam"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Barbara Pasek

Barbara Pasek powitała na świecie synka. Dziennikarka podzieliła się tą ważną wiadomością w mediach społecznościowych. Post wzbudził ogromne emocje wśród jej fanów. Gratulacje złożyły też koleżanki z show-biznesu.

Barbara Pasek urodziła synka

Barbara Pasek to znana polska dziennikarka oraz autorka książek. Gwiazda aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 55 tysięcy osób. To właśnie tam jakiś czas temu zamieściła informację o swojej ciąży.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Podkreśliła wówczas, że jej życie się zmieni i czeka na nią zupełnie nowy etap. Teraz podzieliła się ze swoimi obserwatorami kolejną nowiną. Była dziennikarka "Dzień Dobry TVN" urodziła synka. Tę informację również zamieściła na profilu. - Witaj Synku, na wieczność - napisała. Post opatrzyła uroczym zdjęciem rączki noworodka.

Dziennikarka została mamą

Wpis Barbary Pasek szybko zdobył popularność w sieci. Fani nie kryli zachwytu. - "Rośnij i bądź szczęśliwy", "Teraz nic nie będzie takie samo. Miłość większa, radość większa, wdzięczność większa", "Basiu witaj wśród mam" - pisano pod postem. Gratulacje posypały się nie tylko od wiernych obserwatorów dziennikarki, ale także od znajomych z show-biznesu.

- Basieńko gratulacje dla Was, cudny synek - napisała prowadząca "Dzień Dobry TVN" Paulina Krupińska-Karpiel. - Gratulacje - dodała Julia "Maffashion" Kuczyńska. - Ale wybrał sobie cudną mamę - podsumowała Marcelina Zawadzka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Pozostałe wiadomości