Axl Rose świętuje 61. urodziny. Trudno uwierzyć, kim był, zanim został gwiazdą rocka

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Co słychać w świecie gwiazd?
Co słychać w świecie gwiazd? Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Axl Rose, a właściwie William Bruce Bailey, to wokalista i lider zespołu Guns N'Roses. Muzyk 6 lutego świętował swoje 61. urodziny. O życiu rockmena oraz innych ciekawostkach ze świata gwiazd opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Axl Rose świętuje 61. urodziny

Axl Rose to światowej sławy gwiazda rocka, która, choć trudno w to uwierzyć, właśnie zdmuchnęła z tortu 61 świeczek. Muzyk, zanim został liderem kultowego już zespołu, nie miał łatwej młodości. Choć był wzorowym uczniem, buntował się, kilkukrotnie wyprowadzał z rodzinnego domu i miewał kłopoty z prawem. Przez parę lat próbował stworzyć grupę muzyczną, tworzył własne utwory i występował w lokalnych pubach. Dopiero latem 1985 roku wraz z Izzym Stradlinem założył zespół Guns N'Roses.

- Nie wiem, czy wiecie że Axl Rose dorabiał kiedyś jako rybak. Zanim zaczął zarabiać 20 mln rocznie, to zarabiał 4 dolary dziennie za dorabianie jako rybak, co pokazuje ze każdy może pokonać tę drogę od pucybuta do milionera – zdradziła Sandra Hajduk Popińska.

Tajemnice gwiazd rocka

Okazuje się, że nie tylko Axl Rose ma w swojej biografii zaskakujące fakty. Wiele gwiazd muzyki z racji swojej popularności pozwala sobie na tajemnice, czy osobliwe zachowania. Sandra Hajduk-Popińska ujawniła m.in. sekret ciemnej czupryny króla rock'n rolla.

- Elvis Presley urodził się blondynem. On podobno zafarbował włosy na kolor czarny, gdyż uznał, że będzie bardziej wyrazisty i lepiej zapamiętany w filmie [...] Nie wiedziałam też ciekawostki o Keithie Richardsie, który podobno nie znosi dzielić sceny z gośćmi spoza zespołu. Pewnie nie wiedzieliście [...] że Gene Simmons, czyli postać z zespołu Kiss, zanim został tym "potworem" na scenie, był nauczycielem w podstawówce  - tłumaczyła dziennikarka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Amy Sussman / Staff/Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości