Gwiazdy

Antoni Królikowski szczerze o małżeństwie. Czy ślub był jego marzeniem?

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Podcast "WojewódzkiKędzierski"
Antoni Królikowski

Antoni Królikowski stanął w ogniu trudnych pytań dotyczących krótkotrwałych i burzliwych relacji z kobietami. Odniósł się też do nieudanego małżeństwa z Joanną Opozdą. Podczas wywiadu aktor ocenił, czy złożona przed ołtarzem przysięga rzeczywiście była odzwierciedleniem jego marzeń.

Antoni Królikowski opowiada o nieudanym małżeństwie z Joanną Opozdą

Antoni Królikowski i Joanna Opozda powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w sierpniu 2021 roku. Aktorska para zapewniała, że rychły ślub zaplanowany po uprzednim głośnym rozstaniu i po zaledwie kilku dość burzliwych miesiącach związku nie ma nic wspólnego z domniemaną ciążą aktorki. Niedługo po ceremonii wyszło jednak na jaw, iż rzeczywiście spodziewają się dziecka.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Antoni i Joanna rozstali się tuż przed narodzinami małego Vincenta. Media obiegła wówczas informacja, że Królikowski układa sobie życie u boku innej kobiety. W najnowszym podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego aktor został więc zapytany o powód tak nagłej zmiany obiektu westchnień.

- Wziąłeś ślub z poczucia miłości czy obowiązku? - dociekał Kuba Wojewódzki.

- Nie chcę odpowiadać na to pytanie. Nie róbmy większej komedii z mojego życia, niż sam do tego doprowadziłem. To nie jest śmieszne, że ludzie się rozstają w tak niewygodnych okolicznościach - odparł aktor.

Dziennikarz nie dawał jednak za wygraną i kontynuował temat. - Masz problem ze związkami czy z wiernością? - zapytał wprost.

- Wzięliśmy ślub, ale nie wszystko było, jak powinno. Nie udało nam się utrzymać tego związku. Żałuję, że to wszystko wyszło tak nagle na światło dzienne. Cierpi na tym rodzina moich bliskich i na pewno też po stronie mamy mojego dziecka. Staramy się to teraz jakoś uspokajać. Vincent to jest mały, kochany człowiek. Zasługuje, by wychowywać się w super świecie i ten świat chcemy mu zapewnić - wyznał w wywiadzie ojciec chłopca.

Antoni Królikowski przy okazji zapewnił, że w relacjach miłosnych jest wielkim romantykiem. - Jeśli mam mówić o sobie, to zawsze staram się być na 100 proc. dla kogoś, z kim jestem. Jeśli kocham, to wariuję dla tego kogoś. Tak miałem za każdym razem. Tak mam również teraz - wspomniał, nawiązując do aktualnego związku z niejaką Izabelą.

Antoni Królikowski nie marzył o ślubie

Popularnych partnerek Antoniego Królikowskiego można wymienić wiele. Z żadną z nich aktor nie stanął jednak na ślubnym kobiercu. Dopiero małżeństwo z Joanną Opozdą miało być zwieńczeniem dalszych miłosnych podbojów. Okazuje się jednak, że dla syna Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego przysięga złożona przed ołtarzem nie miała większego znaczenia.

- Małżeństwo nigdy nie było moim wielkim marzeniem. Wiem, że dla niektórych małżeństwo jest bardzo ważnym sakramentem, obietnicą. W moim kontekście, cokolwiek o tym powiem, to będzie żałosne. Małżeństwo w moim życiu nie wyszło. Jest mi przykro, ale tak wyszło - ocenił w podcaście "WojewódzkiKędzierski".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Podcast "WojewódzkiKędzierski"

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości