Gwiazdy

Agnieszka Chylińska miała stłuczkę. Managerka gwiazdy poinformowała o jej stanie zdrowia

Gwiazdy

Autor:
Michalina
Kobla
Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska uczestniczyła w kolizji drogowej, do której doszło w poniedziałek, 5 września. Dzięki managerce gwiazdy wiemy już, jak wyglądały okoliczności zdarzenia. Fani wokalistki przekazują jej wyrazy wsparcia.

Stłuczka Agnieszki Chylińskiej

W poniedziałek media donosiły o kolizji drogowej z udziałem piosenkarki. Do zdarzenia miało dojść przed południem na stołecznym Muranowie. Zaniepokojeni fani gwiazdy z niecierpliwością oczekiwali szczegółowych informacji na temat jej stanu zdrowia. W końcu głos zabrała managerka Chylińskiej, Joanna Ziędalska-Komosińska.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

- Szanowni państwo, w związku z wieloma zapytaniami o dzisiejszą kolizję drogową z udziałem mojej artystki - pani Agnieszki Chylińskiej, uprzejmie dziękuję za okazaną troskę. Potwierdzam, że takie zdarzenie miało miejsce z winy innego kierowcy. Na szczęście ostrożność i niska prędkość, z jaką jechała pani Agnieszka pozwoliły na uniknięcie jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu. Proszę o niedoszukiwanie się sensacji. Informację potwierdzi także inspektor Mariusz Ciarka, rzecznik KG Policji, z którym jak zawsze blisko współpracuję - napisała za pośrednictwem Facebooka.

Agnieszka Chylińska miała stłuczkę

Wiadomości o dobrym stanie zdrowia wokalistki uspokoiły jej fanów i obserwujących. W komentarzach pod postem Ziędalskiej-Komosińskiej zaroiło się od wyrazów wsparcia.

- "Ale się wystraszyłam jak zaczęłam to czytać, całe szczęście że wszystko w porządku, Aguś trzymaj się całym serduszkiem jestem z wami", "Dobrze że nic się nie stało Agnieszce. Najważniejsze, że wszyscy są zdrowi. Serdecznie was pozdrawiam" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Źródło zdjęcia głównego: Maciej Drewniak / materiały prasowe

Pozostałe wiadomości