Gwiazdy

Małżeństwo z "Królowych życia" ma receptę na udany związek. "Ludzie w tych czasach za szybko odpuszczają"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Daria Pacańska
Izabela Macudzińska-Borowiak i Patryk Borowiak
Izabela Macudzińska-Borowiak i Patryk BorowiakDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Izabela Macudzińska-Borowiak i Patryk Borowiak to małżeństwo znane widzom z programu "Królowe życia" emitowanego w stacji TTV. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl opowiedzieli o kulisach swojego związku, a także o tym, jak ich córka reaguje na popularność rodziców.

Para z "Królowych życia"

Izabela Macudzińska-Borowiak i Patryk Borowiak nieco ponad trzy lata temu powiedzieli sobie sakramentalne tak. W rozmowie z dziennikarką dziendobry.tvn.pl Darią Pacańską zdradzili swój przepis na długotrwały związek.

- Przede wszystkim pielęgnacja tego, co się ma. Ludzie w tych czasach za szybko odpuszczają. Coś idzie nie tak i zmiana na inny, lepszy model. Jeżeli jesteśmy kilka lat ze sobą i nawet coś się dzieje, warto zawalczyć o ten związek i pokazywać drugiej osobie, że się kocha tę osobę, że się szanuje, że jest ważna, że jest piękna - powiedziała Izabela.

Gwiazda podkreśliła, że ważny jest też wspólnie spędzany czas. Choć małżeństwo uwielbia przebywać ze swoją córką, to wie, że wypady we dwoje są bardzo potrzebne.

- Nasze randki wyglądają tak, że jedziemy coś załatwić firmowo i po drodze jest jakaś randka. Po załatwieniu tych naszych spraw biznesowych. Nie ciągniemy Elizy, jeśli chcemy coś pozałatwiać i zostajemy dłużej dzień czy dwa na tę randkę - powiedział Patryk Borowiak.

"Królowie życia" o wychowaniu córki

Izabela Macudzińska-Borowiak i Patryk Borowiak opowiedzieli także o wychowaniu córki, Elizy. Ich zdaniem zabranianie wszystkiego dziecku nie jest dobre.

- Dajemy jej wolną rękę i takie wsparcie, że ona wie, że może w każdej sytuacji na nas liczyć. Musi wiedzieć, że zaufanie do nas to jest numer jeden. To jest fajne, bo ona się bardzo z nami liczy, jak cokolwiek się dzieje, to ona przychodzi i jest z nami szczera - tłumaczyła Macudzińska-Borowiak.

Zapytaliśmy także o to, jak Eliza odnalazła się w popularności, którą przyniósł jej rodzicom udział w programie TTV "Królowe życia". Dziewczynka nie chce być na świeczniku.

- Ona jest bardzo skromna, nie lubi się rzucać w oczy, ona nie chce żeby zwracali na nią uwagę - tłumaczyła Izabela.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości