Gwiazdy

Antek Smykiewicz powraca z nowym singlem. "Dodaje mi otuchy i wiary w to, że kiedyś będzie lepiej"

Gwiazdy

Po 111 dniach izolacji w Kambodży spowodowanej pandemią koronawirusa, powraca ze zdwojoną siłą i nowym hitem. Antek Smykiewicz zaśpiewał w Dzień Dobry TVN utwór "Ot tak", stworzony dla swojego przyjaciela. Co chciał nim przekazać?

Antek Smykiewicz w piosence "Ot tak"

Podczas podróży poślubnej, artysta został uwięziony razem z żoną na jednej z kambodżańskich wysp, bez perspektyw powrotu do domu. Kiedy po ponad 3 miesiącach izolacji w obcym kraju udało mu się wrócić, musiał poddać się długotrwałej kwarantannie. Antek Smykiewicz postanowił jednak wykorzystać ten czas jak najlepiej potrafi - komponując. Teledysk do piosenki "Ot tak" składa się z materiałów nakręconych przez muzyka w trakcie pobytu w Azji.

"Ot tak" - o czym mówi utwór

"Ot tak" to utwór, który napisałem dla mojego przyjaciela, od dłuższego czasu zmagającego się z ciężką depresją. Wtedy chciałem najzwyczajniej dodać mu otuchy. Nie była o mnie, lecz płynęła z mojego serca. Z perspektywy ostatnich wydarzeń wiem, że to nie był przypadek. Gdy było już naprawdę źle, spotkałem kilku prawdziwych przyjaciół - bo takich poznajemy w biedzie. Zaoferowali mi swoją pomoc i to dzięki nim udało mi się przetrwać ten czas, a także wrócić do naszego pięknego kraju

- komentuje.

Piosenka powracała do mnie wielokrotnie i nawet teraz dodaje mi otuchy i wiary w to, że kiedyś będzie lepiej. Dzisiaj wszyscy jesteśmy na wyspie...

- dodaje wokalista.

Najdłuższe wakacje w życiu Antka Smykiewicza. Pandemia koronawirusa uniemożliwiła mu powrót z Kambodży do Polski. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości