Gwiazdy

Antek Smykiewicz powraca z premierową piosenką „Jak wiatr”. Artysta w tym roku szykuje drugą płytę

Gwiazdy

Antek Smykiewicz powraca z premierową piosenką „Jak wiatr”. Artysta w tym roku szykuje drugą płytę

Antek Smykiewicz powrócił na naszą scenę. Artysta zaśpiewał piosenkę „Jak wiatr”, która jest zapowiedzią drugiej płyty wokalisty. Jak podoba wam się utwór?

Antek Smykiewicz wraca w nowym wydaniu

Antka Smykiewicza nie trzeba nikomu przedstawiać. To zdolny wokalista, kompozytor i autor tekstów, jeden z najciekawszych i funkcjonujących obecnie głosów młodego pokolenia. Szerszej publiczności dał się poznać jako laureat programów talent-show.

Artysta w maju 2016 roku wydał swój debiutancki album, który osiągnął status platynowej płyty. Promujący ją singiel został hitem radiowym, a teledysk do piosenki przekroczył 50 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Antek Smykiewicz – druga płyta

Artysta po przerwie wraca z nowym, lirycznym singlem "Jak Wiatr". Utwór zapowiada drugą płytę artysty, która ukaże się w tym roku.

Sam artysta tak opisuje nową piosenkę:  

Wielu ludzi, których spotykamy, wkracza w nasze życie i odchodzi bez echa. "Jak Wiatr" to opowieść, o tych, którzy pozostają w nas na zawsze, kształtując nasze myśli, duszę i serca. Nie zawsze coś, co się kończy fizycznie, kończy się dla nas również gdzieś w środku. Wielokrotnie zdajemy sobie sprawę, że niektóre osoby mimo braku ich fizycznej, namacalnej postaci żyją w naszej pamięci  dalej, a echa ich obecności nieustannie w nas wybrzmiewając opływają nasze serca - jak wiatr. 
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
89
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0