Gwiazdy

Trzech braci Królikowskich na jednym zdjęciu. "Ale ciacha"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest dumną mamą i babcią. Razem z Pawłem Królikowskim aktorka doczekała się piątki dzieci. Syn Jan w 2019 r. uczynił ją babcią. Mały Józef jest oczkiem w głowie aktorki.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski byli małżeństwem przez 32 lata, aż do śmierci aktora w 2020 r. Para poznała się jeszcze podczas egzaminów na studia aktorskie. Owocami ich miłości są dzieci: Antoni, Julia, Jan, Marcelina i Ksawery. Ostatnio dumna mama pochwaliła się wspólnym zdjęciem trzech synów.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała synów

Królikowscy to prawdziwie artystyczna rodzina. Nic więc dziwnego, że najstarszy syn Małgorzaty i Pawła również podążył śladami rodziców. Antek od kilku lat uchodzi za jednego z najpopularniejszych i najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia w Polsce. Jego młodszy brat, Janek, realizuje się artystycznie jak kompozytor. Najmłodszy z trójki braci, Ksawery, kończy w tym roku dopiero 14 lat. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, jaką ścieżkę życiową obierze.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała na swoim Instagramie wspólne zdjęcie wszystkich trzech synów. Opatrzyła je odpowiednim opisem: "Bracia. Love... Brat to brat... Od małego tyle lat...❤️".

W komentarzach z miejsca zaczęli udzielać się nie tylko fani aktorki, ale też jej znani i lubiani przyjaciele.

- Cuda wielkie. Duma! - napisała Agata Młynarska.

- Cudni! - dodała od siebie Joanna Moro.

Jedna z internautek pokusiła się nawet o dość bezpośredni komplement: "Ale ciacha!".

Artystyczna rodzina Królikowskich

Choć w ostatnich latach największe triumfy jako aktor święci Antek Królikowski, to jego wujek, Rafał Królikowski, również nie może narzekać na nudę. Jeszcze w tym roku zobaczymy go w dwóch kinowych produkcjach "To musi być miłość" oraz "W jak Morderstwo". Młodsza siostra Antka także od najmłodszych lat realizuje się jako aktorka. Jeszcze będąc małą dziewczynką zaczęła towarzyszyć swojej mamie na planie zdjęciowym jednej z telenowel.

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w filmie "Druga połowa", teraz ma już nowe aktorskie marzenie. Jakie?

Zespół Perfect po 40. latach schodzi ze sceny. Muzycy wydali oświadczenie "Wszystko musi mieć jednak swój koniec"

Zespół Avocado i ich wersja hitu "I Feel Good"

Zobacz wideo: Antek Królikowski o pandemii: Chcę zapewnić sobie i najbliższym bezpieczeństwo. Nie chciałbym, żeby pozamykali nas w domach

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości