Gwiazdy

Anna Lewandowska próbuje nowych dyscyplin. "Nie lubię, jak mi coś nie wychodzi"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Tomasz Urbanek/East NewsAnna Lewandowska

Ferie zaczęły się w najlepsze. Wolny czas postanowiła aktywnie wykorzystać Anna Lewandowska. Trenerka wraz z rodziną wybrała się w góry, gdzie po raz pierwszy postanowiła spróbować nowych dyscyplin. Jak idzie jej szusowanie na nartach?

Anna Lewandowska próbuje nowych dyscyplin

Ferie to najlepszy czas na odrobinę zabawy, regeneracji i odpoczynku. Anna Lewandowska nie potrafi jednak biernie leniuchować. Zamiast wygrzewania się na plaży, wraz z bliskimi wybrała wypad w góry. Tam na stoku uczy się jeździć na nartach i jak przyznaje, jest z siebie dumna. W mediach społecznościowych opublikowała rodzinne zdjęcie, a także pochwaliła się filmikiem, na którym przedstawia nowo zdobyte umiejętności.

- Co to był za weekend! Sport to całe moje życie. Mogłabym chyba śmiało powiedzieć, że mi to wychodzi. Na macie, sali fitness czy na siłowni czuję jak ryba w wodzie. No zupełnie inaczej niż na stoku. Za nami trzy dni i… kilka/ kilkanaście pełnych zjazdów. Może i szału nie ma, ale jesteśmy z dziećmi. Nie jest lekko – rozpoczęła Anna.

Lewandowscy

Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki
Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

W dalszej części Anna przyznała, że docenia wszystkich fanów sportów zimowych, którzy radzą sobie w tych dyscyplinach. Dla trenerki jest to nowość. Mimo trudności żona Roberta Lewandowskiego nie traci nadziei, a na swojej tegorocznej liście ma jeszcze cztery nowe wyzwania.

Na maksa szanuję wszystkich, którzy ogarniają sporty zimowe! I w ogóle wszystkich, którzy próbują nowych dyscyplin. To nie jest wcale takie proste - zaczynać coś od początku i to w wieku dorosłym. Widzę jak mi samej trudno ćwiczyć cierpliwość, bo nie lubię, jak mi coś nie wychodzi. Ale za to właśnie kocham sport. Za to, że pozwala nam ćwiczyć charakter i za to, że możemy podejmować nowe wyzwania - niezależnie od wieku czy poziomu wytrenowania. Planujecie w tym roku spróbować jakichś nowych dyscyplin? Ja mam na liście 4.

Fani podziwiają rodzinę Lewandowskich

Poczynania rodziny Lewandowskich śledzą wierni fani. W komentarzach dopingowali Anię oraz starszą córkę, które równocześnie z mamą pobiera lekcje jazdy na nartach.

- "Oj Aniu nie bardzo. Szacun za wszystko, co robicie, to naprawdę superrrrrrrrowa sprawa. Powodzenia w realizacji celów", "Najgorsze zaczynać równo z dziećmi. Wtedy widać, że dla nas jest za późno. Trzymam kciuki za Klarę i za rok zobaczycie, że nie nadążycie. Serdecznie pozdrawiam", "Ja pierwszy raz na nartach zjechałam w wieku 29 lat i uważam, że nigdy nie jest za późno" - pisali fani.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości