Gwiazdy

Anna Lewandowska o wychowywaniu córek. Czy dziewczynki mogą jeść słodycze?

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska / Nastazja Bloch
Źródło:
VIVA!

O sukcesach zawodowych Roberta Lewandowskiego media mówią nie od dziś, a ostatni transfer piłkarza do FC Barcelona wywołał spore poruszenie. Wielkie osiągnięcia sportowca nie byłyby jednak możliwe bez nich - wspierającej żony i kibicujących dzieci. Jak relacje rodzinne Lewandowskich wyglądają na co dzień? Kto częściej rozpieszcza maluchy i jak para radzi sobie z tęsknotą? O tym Anna opowiedziała w jednym z ostatnich wywiadów.

Anna Lewandowska o wsparciu męża

Emocje po ostatnich wydarzeniach powoli opadają, a rodzina Lewandowskich szykuje się na życiowe zmiany. Zarówno piłkarz, jak i jego najbliżsi niebawem opuszczą Monachium i rozpoczną nowy rozdział w Hiszpanii. Jeszcze przed wielką zmianą Anna Lewandowska udzieliła wywiadu magazynowi VIVA!, gdzie zdradziła, jak wygląda codzienność w jej domu. - Lubię przestrzegać stałego planu w ciągu dnia, nawet podczas wakacji, bo nie wyobrażam sobie spania do południa. Mam dzieci, które wstają rano i tej rutyny potrzebują. Przy naszym ciągłym życiu na walizkach daje im ona poczucie stabilizacji – zdradziła trenerka.

"Inspirujące kobiety"

Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga LegoszDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Mimo prężnie rozwijającej się kariery i wielu obowiązków domowych Anna i Robert nie zapominają także o pielęgnowaniu swojego związku.

- Przy małych dzieciach i intensywnej pracy łatwo o tym zapomnieć, a pielęgnowanie małżeństwa i wzajemnej miłości jest bardzo ważne. Mamy za sobą na przykład wspólny wyjazd do Francji. Do końca zastanawialiśmy się, czy zabrać dzieci, i to, że ich nie wzięliśmy, było dobrą decyzją, bo mogliśmy przez kilka dni poświęcić dużo uwagi tylko sobie. Za to kiedy jesteśmy z dziećmi, oddajemy się im na 100 procent. Zwłaszcza Robert, który jest wspaniałym ojcem. Kiedy wraca do domu, najważniejsza staje się dla niego rodzina. Niepotrzebne mu wtedy inne przyjemności, kocha spędzać czas z dziećmi - powiedziała Anna Lewandowska w rozmowie z Elżbietą Pawełek dla magazynu VIVA!.

Trenerka podkreśliła także, że kluczem do ich małżeńskiego sukcesu jest obustronne wparcie i dzielenie się radami. - Mam wrażenie, że oboje umiemy się mądrze wspierać. Robert ma poczucie własnej wartości i to jest coś, nad czym też musiał pracować. Polacy często się nie doceniają - dodała.

Anna Lewandowska - kto częściej rozpieszcza dzieci?

W domowym zaciszu, Ania i Robert prowadzą normalne, rodzinne życie. Ich największym skarbem i oczkiem w głowie są córki - Klara i Laura. Który z rodziców jest bardziej wymagający, a który spełnia zachcianki dziewczynek?

- To raczej ja jestem tą, która częściej na wszystko im pozwala. Nie jest jednak tak, że spełniamy ich wszystkie zachcianki. Ale kiedy jestem z nimi sama, jest mi trudniej trzymać się reguł. Jak proszą o lody, to je dostają. Robert potrafiłby im odmówić. Ale to nie tak, że jest bardziej surowy, raczej zdyscyplinowany, i to w takim pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jest bardzo ciepłą osobą, a jednocześnie trzyma się pewnych reguł – wyjaśniła Anna.

Trenerka dodała również, że w domu stara się pilnować zdrowych nawyków i od najmłodszych lat uświadamia córeczki, jaki wpływ na zdrowie i samopoczucie ma odpowiednio zbilansowana dieta. Z tego względu słodycze są dla Klary i Laury rzadkością.

- Dla naszych dzieci rozpustą jest zjedzenie słodkości. Czasem są to ciasteczka i żelki, a czasem jajko niespodzianka. Ale muszą mieć zdrowy skład. Eliminujemy z diety pokarmy, których nie tolerujemy. Staramy się nie jeść pszenicy, stosujemy dietę bezglutenową i bezlaktozową, bez białego cukru i pilnujemy, żeby posiłki były wartościowe - powiedziała Lewandowska w wywiadzie.

Anna Lewandowska o rozłąkach z mężem

Robert Lewandowski ze względu na swoją pracę bardzo często przebywa poza domem. Mimo upływającego czasu, partnerzy wciąż przeżywają rozłąki.

- Za każdym razem, gdy nie ma Roberta dłużej niż kilka dni, to za nim tęsknię. Ale wiem, że kiedyś to się zmieni i będziemy mieli więcej czasu dla siebie. Dziś robimy wszystko, aby pielęgnować nasz związek i dbać o siebie nawzajem - powiedziała w rozmowie z VIVĄ!.

Trenerka podkreśliła, że najważniejsza jest dla nich rodzina i bliscy znajomi. Nie chcą zatracić się w świecie sławy i pieniędzy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska / Nastazja Bloch

Źródło: VIVA!

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości