Gwiazdy

Katarzyna Bosacka świętuje 50. urodziny. Jej podsumowanie robi wrażenie

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Katarzyna Bosacka

Katarzyna Bosacka skończyła 50 lat. Z tej okazji opublikowała kilka archiwalnych zdjęć oraz zamieściła wyjątkowe podsumowanie swojej dotychczasowej kariery. Co znalazło się na liście sukcesów propagatorki zdrowego odżywiania?

Katarzyna Bosacka doskonale znana jest z takich programów jak "MądrzeJEMY" oraz "Wiem, co jem i wiem, co kupuję". Pokazuje w nich, jak być świadomym konsumentem oraz jak odżywiać się z głową. Jednak lista jej osiągnięć jest znacznie dłuższa - zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym.

Zobacz wideo: Gwiazdy o związkach

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Katarzyna Bosacka świętuje 50. urodziny

Z okazji 50. urodzin dziennikarka zamieściła w sieci podsumowanie w liczbach.

- Okrągłe urodziny sprzyjają podsumowaniom. Oto moje liczby: 50 - lat dziś kończę. 4 - dzieci mam, 300 (ponad) - odcinków programów telewizyjnych, 230 - odcinków na kanale Ekobosacka, 660 tys. - obserwujących na FB, 72 tys. - na Instagramie, 98 tys. - subskrybentów na kanale Ekobosacka na YT, 13 - książek, 8 milionów 378 tysięcy - wyświetleń kanału Ekobosacka oraz milion 82 tysiące godzin. I tylko 1 - mąż - napisała żartobliwie Katarzyna Bosacka.

Katarzyna Bosacka na zdjęciach sprzed lat

Opisowi towarzyszy seria zdjęć. Wśród nich dostrzeżemy archiwalne wycinki z gazet i programów oraz fotografie z rodzinnego albumu.

Fani Katarzyny Bosackiej od razu pospieszyli z życzeniami i komplementami. "Spełnienia marzeń", "Wszystkiego najlepszego", "Zdrowia i miłości", "Wszystkiego Najlepszego! Męża nie zmieniać", "W dodatku jaki mądry i proobywatelski ten mąż. Wielkopolska pęka z dumy", "Spełnienia marzeń! Niech będzie tylko lepiej" - czytamy i dołączamy się do życzeń.   

Zobacz wideo: Kupuj lokalnie i sezonowo

Kupuj lokalnie i sezonowo
Kupuj lokalnie i sezonowo „MądrzeJEMY” z Katarzyną Bosacką – sezon 2. Nowa formuła i jeszcze więcej edukacji w zakresie żywienia. Tematem rozmowy będzie lokalna żywność. Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Pawel Wodzynski/East News

Pozostałe wiadomości