Gwiazdy

Anita Werner zalała się łzami. "Nie chciały przestać"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Anita Werner

Anita Werner osiągnęła kolejny sukces - przebiegła maraton, czyli ponad 42 km. - Ze szczęścia i ze zmęczenia lały mi się z oczu łzy - przyznała za metą prowadząca "Fakty" TVN w mediach społecznościowych. Pod postem posypały się liczne gratulacje od redakcyjnych koleżanek i kolegów oraz osób ze świata show-biznesu.

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk w sportowej formie

Anita Werner od kilka lat jest w związku z Michałem Kołodziejczykiem. Ich największą pasją obok dziennikarstwa jest bieganie. Para nawet podczas greckich wakacji zawzięcie trenowała.

- Dziś przebiegłam 18 km pod górę i z góry (bo tu są same podbiegi i zbiegi, nie ma płaskich tras). Start był przy 29 stopniach i w słońcu świecącym w twarz i mniej więcej po 20 minutach myślałam, że padnę. Później miałam tak jeszcze kilka razy, ale Michał Kołodziejczyk włączył dziś program ekstremalnie motywujący i tylko dzięki niemu wytrzymałam do końca - relacjonowała wówczas dziennikarka.

Zobacz wideo: Sport to zdrowie

Sport to zdrowie

Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportu
Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportuDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Nie tak dawno zakochani wzięli udział w Półmaratonie Praskim, a teraz na swoich kontach mają kolejny sportowy sukces. Właśnie przebiegli maraton w Oslo.

Anita Werner popłakała się ze szczęścia i zmęczenia

Anita Werner po wyczynie, którego dokonała, nie umiała powstrzymać łez, co pokazała na zdjęciach zamieszczonych instagramowym profilu.

- Aaa!!! Mam to!!! Przebiegłam maraton!!! I na mecie ze szczęścia i ze zmęczenia lały mi się z oczu łzy i nie chciały przestać. Chciałam najpierw napisać, że nie wierzę, że to zrobiłam, ale przecież pracowałam na to w sumie dwa i pół roku! - napisała prowadząca "Fakty" TVN.

Anita Werner przebiegła maraton w Oslo

Dziennikarka pokonała dystans 42,195 km w 4:41:56 h. Jak podkreśliła, podczas pokonywania trasy miewała kryzysy i kilka razy przegrywała sama ze sobą, lecz obiecała, że się nie podda i się udało. - Jestem z siebie mega dumna! - zaznaczyła, po czym podziękowała partnerowi.

- Byłeś siłaczem i zwycięzcą już na starcie! Zrobiłeś niesamowitą robotę, ucząc mnie od dawna jak trenować i biegać. I sam też dziś pokazałeś swoją siłę. To dzięki Tobie dobiegłam dziś do mety! Dziękuję Kochanie! - zwróciła się do Michała Kołodziejczyka.

Dziennikarz na swoim profilu na Instagramie również zamieścił post i wspomniał o partnerce. - Jestem bardzo szczęśliwy! I dumny. Ale dumny to z Anity Werner. Jaką siłę ma ta kobieta!!! Turbo Mysz normalnie! Oslo jest nasze!!! - napisał.

Znane osoby są pod wrażeniem osiągnięcia Anity i Michała, co wyrazili w komentarzach. - Gratulacje - napisała Joanna Koroniewska. - Aaa gratulacje!!! - dodała Gabi Drzewiecka. - Jesteście niesamowici. Prawdziwa #powercouple. GRATULACJE - podkreśliła Małgorzata Rozenek-Majdan. - Brawo Anitko!!! Gratuluję ci z całego serca - wtórowała Anna Kalczyńska. - Anita, Michał! Być w tych emocjach, w waszym przekraczaniu! Wspaniałe! Gratuluję - skomentował Bartłomiej Topa. -  Kobieta inspiracja pod każdym względem - zaznaczył Łukasz Jemioł.

Redakcja serwisu dziendobry.tvn.pl również serdecznie gratuluje!

Zobacz wideo: Krótka piłka z Anitą Werner

Krótka piłka z Anitą Werner
Krótka piłka z Anitą Werner Anita Werner w ogniu pytań Mateusza Hładkiego Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości