Andrzej Piaseczny świętuje podwójne urodziny z mamą. "Największe szczęście"

Andrzej Piaseczny
Andrzej Piaseczny
Źródło: Dzień Dobry TVN
Początek nowego roku w kalendarzu to ważny moment dla Andrzeja Piasecznego i jego mamy. W pierwszym tygodniu stycznia oboje obchodzą urodziny. Artysta zadbał o to, by podwójna uroczystość pozostała niezapomniana. Rodzinnym kadrem upamiętniającym urodzinowe przyjęcie podzielił się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Andrzej Piaseczny i jego mama świętują urodziny

Kolejny rok w kalendarzu rozpoczął się dla Andrzeja Piasecznego i jego mamy wyjątkową uroczystością. Pani Alicja Piaseczna 4 stycznia br. obchodziła 84. urodziny, natomiast muzyk 6 stycznia br. skończy 51 lat. Z tej okazji na instagramowym profilu artysty pojawiło się zdjęcie, na którym dumny syn zapozował u boku ukochanej rodzicielki, trzymając w dłoni urodzinowy tort.

- Mimo wszystkich przeciwności losu, poprzedni rok nie był taki zły. Największe szczęście, że znów możemy świętować nasze wspólne urodziny. Mamo, kochamy Cię najpiękniej z całego serca. Sto lat i jeszcze więcej- napisał Andrzej Piaseczny pod fotografią.

Urodziny gwiazd

Źródło: Dzień Dobry TVN
Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!
Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!
Ryan Gosling obchodzi dziś 41. urodziny
Ryan Gosling obchodzi dziś 41. urodziny
Tata Magdy Gessler świętuje 90. urodziny
Tata Magdy Gessler świętuje 90. urodziny
Krzysztof Krawczyk obchodziłby dziś 75. urodziny
Krzysztof Krawczyk obchodziłby dziś 75. urodziny

Nie jest tajemnicą, że artysta jest bardzo związany ze swoją mamą. W 2019 roku rodzinny duet wystąpił w programie TVN "Starsza pani musi fiknąć". Mama i syn wspólnie wybrali się w podróż do Namibii, gdzie przeżywali niezapomniane, a zarazem dość ekstremalne przygody.

Fani składają życzenia muzykowi i jego mamie

Pełne miłości życzenia, które Andrzej Piaseczny skierował po adresem ukochanej mamy, natychmiast zwróciły uwagę internautów. W odpowiedzi na wzruszający post, fani z zapałem zaczęli składać muzykowi i pani Alicji szczere powinszowania.

- "Wszystkiego najlepszego dla Pana i mamy. Dużo zdrowia", "Wszystkiego, co najpiękniejsze", "Panie Andrzeju jak najlepsze życzenia urodzinowe dla Pana i mamy, dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności, spełnienia wszystkich marzeń oraz samych radosnych chwil w gronie rodziny i znajomych", "Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, wytrwałości oraz wszelkiej pomyślności" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes