Gwiazdy

Aleksandra Żebrowska szuka imienia dla dziecka. "A matka znowu cała goła" 

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska oczekuje narodzin czwartego maleństwa. Wielki dzień nadchodzi dużymi krokami. W związku z tym influencerka opublikowała w mediach społecznościowych odważne zdjęcie, na którym eksponuje ciążowy brzuch i poprosiła fanów o pomoc w doborze imienia dla swojej pociechy. Jakie propozycje mieli internauci?

Aleksandra Żebrowska poszukuje imienia dla dziecka

Aleksandra Żebrowska jest mamą trojga dzieci: Franciszka, Henryka i Feliksa. Niedługo na świecie powita kolejnego domownika. Choć do tej pory żona znanego aktora nie zdradzała płci malucha, media obiegły informacje, że będzie to kolejny chłopiec. Ciężarna influencerka w zabawny sposób odniosła się do szerzonych w sieci informacji i poprosiła fanów o  propozycje imion.

Podobno "tym razem będzie chłopak", to dajcie jakieś pomysły na imię dla dziewczynki

Uwagę fanów przykuł nie tylko opis, ale także odważne zdjęcie Aleksandry. Ta po raz kolejny pokazała swoje ciało w bieliźnie i wyeksponowała sporych rozmiarów brzuch.

- A matka znowu "cała goła"! – komentowała jedna z internautek.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Aleksandra Żebrowska wybiera imię dla dziecka

Pod postem Oli pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani zaangażowani w "konkurs na imię" i chętnie podrzucali swoje propozycje. Wśród odpowiedzi padły zarówno tradycyjne imiona, jak i nieco bardziej kreatywne nazwy.

- "Stanisława, w razie czego Staś", "Do Żebrowskich pasuje mi jakoś tylko Helena", "Iris", "Inflacja to będzie piękne imię dla dziewczynki" - pisali internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości