imię dla dziecka

  Oto nowy ranking.

  Poszukiwanie idealnego imienia dla pociechy to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica. Zdarza się, że ojcowie i matki wpadają na dość kontrowersyjne pomysły.

  Aleksandra Żebrowska oczekuje narodzin czwartego maleństwa. Wielki dzień nadchodzi dużymi krokami. W związku z tym influencerka opublikowała w mediach społecznościowych odważne zdjęcie, na którym eksponuje ciążowy brzuch i poprosiła fanów o pomoc w doborze imienia dla swojej pociechy. Jakie propozycje mieli internauci?

  Imię Maria jest niezwykle popularne w Polsce, jednak kiedyś używanie go objęte było

  Georgina Rodriguez zdecydowała się ogłosić, jak nazywa się jej nowonarodzona córka. Pociecha ma dwa piękne imiona.

  W listopadzie na świat przyszło ósme dziecko Bode'a Millera oraz Morgan Beck. Dziewczynka nie dostała jednak imienia, a rodzice do tej pory zastanawiają się jak ją nazwać. Poprosili nawet o pomoc swoich obserwatorów na Instagramie.

  Zuzanna, Julia, Zofia - te imiona dla dziewczynek były najczęściej wybierane przez rodziców w 2020. W bieżącym roku pierwsza trójka nieco się zmieniła. Zuzanna wciąż widnieje, ale zamiast Julii znalazło się imię pochodzące od hebrajskiego słowa. O które chodzi?

  Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś lada chwila zostaną rodzicami. Co ciekawe, imię dla swojego dziecka wybrali już dawno. Jakim kluczem kierowali się aktorka i jej ukochany?

  Kamila Szczawińska wyjawiła imię swojej najmłodszej pociechy, a wybrała bardzo nietypowe. Obserwatorzy modelki nie kryli zaskoczenia decyzją rodziców. Jak nazywa się córka gwiazdy?

  Jarema, Nikita, Victoria, Radek, Claudia, Alma, Dajana, Krakersik i Szarlotka - to imiona, których zdecydowanie nie należy nadawać dzieciom. Dlaczego? O tym w Dzień Dobry TVN powiedziała dr hab. Katarzyna Kłosińska, sekretarz Rady Języka Polskiego. Kiedy urzędnicy zwracają się do Rady po poradę? Czy wydana przez Radę opinia jest wiążąca? A może jest tylko wskazówką?