Gwiazdy

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się nowym zdjęciem. "Pełnia szczęścia"

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz
Tomasz Urbanek/East News

Agnieszka Łyczakowska-Janik brała udział w 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci znaleźli dla niej męża z którym do dziś tworzy szczęśliwe małżeństwo. Co więcej, para spodziewa się pierwszego dziecka. Ostatnio na swoim Instagramie Aga zamieściła zdjęcie, które opatrzyła podpisem: "Pełnia szczęścia". Wśród komentujących znalazł się także wpis jej ukochanego Wojtka. 

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą rodzicami

Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojtek Janik wzięli udział w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci na podstawie zgromadzonych danych dobrali ich w parę. Jak się okazało, wybór specjalistów był strzałem w dziesiątkę i oboje do dziś tworzą szczęśliwą rodzinę. Co więcej, Aga i Wojtek niedawno ogłosili, że spodziewają się dziecka. Już za kilka miesięcy na świat przyjdzie ich córeczka. - Tak, będę matką, będziemy rodzicami, nosze pod swoim serduszkiem nasz kochany cud – napisała w lipcu na swoim Instagramie uczestniczka programu. I choć przyznała, że "droga do tego cudu nie była prosta", oboje z mężem są szczęśliwi, że już niedługo ich rodzina się powiększy. 

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała nowe zdjęcie

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" cieszą się dużą sympatią widzów, czego dowodem jest spora grupa osób obserwujących ich na Instagramie. Wiadomość o ciąży wywołała lawinę gratulacji, pojawiły się również słowa wsparcia dla przyszłych rodziców.

Ostatnio na swoim profilu, Aga pokazała nowe zdjęcie, które opatrzyła podpisem: "Pełnia szczęścia - chyba wystarczają te dwa słowa, by opisać mój stan". Fani nie szczędzili jej komplementów. "Ślicznie wyglądasz", "Pięknie wyglądasz Agnieszko, taki widok to coś niesamowitego. Pozdrowienia dla Malutkiej, dla Męża i oczywiście dla rodziców", "Kwitnąco wyglądasz Aguś", "Wyglądasz cudownie, szczęśliwego rozwiązania" - takie wpisy pojawiły się w komentarzach pod postem.

Do zdjęcia odniósł się także Wojtek, który w komentarzu wyznał swojej żonie miłość. - Kocham Cię bardzo – napisał uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

Zobacz także:

Jest jedyną certyfikowaną kobietą bacą na świecie. "To moje życie, moja pasja"

Teściowa i zięć wspólnie spełniają swoje marzenia. "Mamy wizje, które się kleją"

Stan wyjątkowy – co oznacza w praktyce? "Nie można przyjmować gości. Turyści muszą wyjechać"

Zobacz wideo: Teściowa śpiewa warszawski folklor

 Teściowa Śpiewa warszawski folklor
Teściowa Śpiewa warszawski folklor

Autor:Martyna Trębacz

Pozostałe wiadomości