Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska znowu razem. Przyjaciółki pokazały, co zmieniło się od czasu "Azja Express"

Maria Konarowska, Agnieszka Włodarczyk

W 1. edycji programu "Azja Express" Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska były jedną z par, które walczyły o zwycięstwo. Nie wygrały, ale ich przyjaźń przetrwała do dziś. Panie opublikowały właśnie wspólne zdjęcie w mediach społecznościowych.

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska znowu razem

W 2016 roku na antenie TVN zadebiutował program "Azja Express". Wśród uczestników były m.in. Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska. Aktorki przyjaźnią się ze sobą od dawna i – jak się okazuje – ich relacja wciąż ma się dobrze.
Od czasu "Azji Express" wiele się jednak zmieniło. W 2019 roku Maria Konarowska urodziła córeczkę o imieniu Gaja. Wkrótce jako mama dołączy do niej też Agnieszka Włodarczyk. Aktorka i jej partner, triathlonista Robert Karaś spodziewają się swojego pierwszego dziecka.
Włodarczyk i Konarowska opublikowały właśnie swoje najnowsze wspólne zdjęcie. Maria pozuje z córeczką, a Agnieszka eksponuje swój okazały ciążowy brzuszek. - Trochę od "Azja Express" się zmieniło – podpisały fotografię.
Fani obu aktorek są zachwyceni ich wspólnym zdjęciem. Podkreślają, że to wspaniałe, że wciąż się przyjaźnią.
  • Baby-Express
  • Jedno się nie zmieniło, Wasza przyjaźń
  • Cudowne dziewczyny
  • Byłyście genialne w tym programie. Jedno niezmiennie trwa – przyjaźń
- piszą internauci.
TVN/Piotr Filutowski
W programie panie miały wiele przygód. To był dla nich nie tylko test na wytrzymałość, ale również wielki sprawdzian przyjaźni. Zdały go wzorowo.

"Azja Express" – o programie

"Azja Express" to polska wersja holenderskiego formatu "Peking Express". Za produkcję odpowiada TVN we współpracy z belgijską firmą Eccholine. W wyścigu udział biorą duety złożone z gwiazd i ich bliskich. Ich celem jest pokonanie wyznaczonej trasy w jak najkrótszym czasie. Zdani sami na siebie, muszą zorganizować sobie wyżywienie, dach nad głową oraz transport. Na to wszystko mają jednego dolara dziennie.
Program doczekał się różnych wersji, pokazywany był m.in. we Francji, Niemczech, Włoszech oraz w krajach skandynawskich. W Polsce jak dotąd oglądaliśmy dwie edycje "Azja Express" oraz dwie edycje "Ameryka Express".
Zobacz wideo: Urodzinowe podsumowania 40-letniej Agnieszki Włodarczyk
Zobacz także:
Autor: Kamila Glińska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości