Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska-Pela pokazała brzuch. "Widać, że jest po dwóch ciążach"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska

Agnieszka Kaczorowska-Pela zamieściła w mediach społecznościowych fotografię, na której prezentuje swój "nieidealny" brzuch po drugiej ciąży. W opisie zwróciła się do kobiet i poruszyła temat samoakceptacji. - Niezwykle potrzebny i mądry post - dziękują internautki.

Agnieszka Kaczorowska-Pela o sylwetce po dwóch ciążach

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela są rodzicami dwóch córek: Emilki i Gabrysi. Odkąd tancerka i aktorka została mamą, jej posty w mediach społecznościowych skupiają się wokół macierzyństwa, życia rodzinnego i kobiecości. W sieci śmiało dzieli się swoimi przemyśleniami. W najnowszym wpisie motywem przewodnim było ciało kobiety po ciąży.

Jedno z najczęściej zadawanych przez Was pytań to "jak mieć taką sylwetkę po dwóch ciążach?". Może Was zaskoczę, ale moim zdaniem nie warto o tym za wiele myśleć. Jest wiele czynników, które mają wpływ na nasze ciało. Również na to, jak ono się regeneruje po ciąży. Dlatego bardzo ważne jest, abyśmy się nie porównywały - ani do innych kobiet, ani do siebie z przeszłości

Zobacz wideo: Agnieszka Kaczorowska-Pela o rodzinie i show-biznesie

Agnieszka Kaczorowska-Pela o rodzinie i show-biznesie
Agnieszka Kaczorowska-Pela o rodzinie i show-biznesie Źródło: Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuch po ciąży

W dalszej części postu artystka opisała swoją drogę do akceptacji i wdzięczności.

Akceptacja to nie brak dbałości o siebie. Akceptacja to również nie tęsknota za ciałem sprzed ciąży. Akceptacja to podstawa zmiany. "Tak też jest OK" to zdanie, które mnie na pewnym etapie życia nauczyło akceptacji i zrobiło przestrzeń na to, aby móc słuchać swojego ciała i podążać za jego potrzebami

-  I co super ważne - każdego dnia jestem wdzięczna za to, że moje ciało jest sprawne, zdrowe, dało 2 nowe życia i pięknie się ze mną komunikuje. Ja daje mu to, co najlepsze, ono daje mi energię do życia i realizuje ze mną wszystkie wyzwania - dodała.

Do postu dołączyła dwie fotografie. Na pierwszej zapozowała w stroju dopasowanym do sylwetki, a na drugiej odsłania brzuch. Przyznała, że jej ciało nie jest idealne, ale na razie nie zamierza go katować ćwiczeniami. - Czy moje ciało jest idealne? Jasne, że nie. Jest jednak wyjątkowe, bo jest MOJE. Oczywiście, że po brzuszku widać, że jest po dwóch ciążach, aczkolwiek kocham go bardzo za wszystko, co przeszedł i na razie nie męczę go specjalnymi ćwiczeniami - wyjawiła. Na koniec Agnieszka Kaczorowska-Pela zwróciła się do mam, by nie zapominały o wizycie kontrolnej po ciąży oraz z szacunkiem i miłością podchodziły do swoich ciał.

Internautki podziękowały jej za ten post. "Co za świetny post. Niesamowite jest to, jak nasze ciała potrafią się zmieniać tak bardzo, w tak krótkim czasie", "Niezwykle potrzebny i mądry post!", "Dziękuję za ten post. Myślę, że pomoże wielu kobietom, bo mi dodał energii", "Dziękuję. Pomogłaś mi to poukładać" - czytamy.

Drogie kobiety, w dobie ciałopozytywności pamiętajcie - nic na siłę, ale z głową.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości