Agata Młynarska wyprawiła wirtualną domówkę z okazji 56. urodzin. Atrakcje zapewniła Majka Jeżowska

23 marca Agata Młynarska świętowała 56. urodziny. Prezenterka pochwaliła się w sieci życzeniami, jakie otrzymała od bliskich i przyjaciół. Niespodzianek nie było końca. Majka Jeżowska na cześć Agaty zaśpiewała nawet autorską piosenkę.

Agata Młynarska – urodziny

Agata Młynarska 23 marca skończyła 56 lat. Dziennikarka z tej okazji opublikowała w sieci zdjęcie jednej z okładek i podzieliła się swoimi przemyśleniami. Jak przyznała w jej życiu przełomowym momentem była 50-tka. W tamtym czasie była już babcią i szczęśliwą żoną. Praca dawała jej spełnienie, a sama prezenterka żyła na własnych warunkach. Było jednak coś, co nie dawało jej spokoju.
- Wszędzie słyszałam zdziwienie - jak to? Taka stara i tak wygląda? Babcia w mini? Sexi babcia? W tych pytaniach, niby prowokacyjnych i kokietujących, odczytywałam dyskryminację. Bo kobiety dojrzałe w Polsce, mówiąc delikatnie, są dla niektórych przezroczyste. Wyrzucane na zawodowe peryferie, albo na zupełny out. Chętnie widziane jako ciche emerytki, bez prawa do własnego głosu. Babcie w kapciach. Otóż nie! Jesteśmy potężną siłą - mamy doświadczenie, wiedzę, zdystansowane spojrzenie, urodę i co tylko sobie państwo życzą. Od lat powtarzam, że wiek nie ma nic wspólnego z tym, jak mamy być postrzegane. Należą się nam: szacunek, prawo do pracy i równych wynagrodzeń, sex, na jaki tylko mamy ochotę, odpoczynek i święty spokój w jednym – napisał

Życzenia od rodziny i przyjaciół

Agata Młynarska od dłuższego czasu przebywa w słonecznej Hiszpanii. Mimo odległości, jaka dzieli ją od rodzinnego domu, wszyscy bliscy pamiętają o dziennikarce. W dniu urodzin Agata otrzymała mnóstwo życzeń od rodziny, przyjaciół i fanów. W sieci pochwaliła się między innymi laurką wykonaną przez jedną z wnuczek.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin najlepsza Bibi w całym kosmosie! Żebyś zawsze była szczęśliwa i uśmiechnięta, wesoła, zdrowa i żeby wszystko ci się udawało. Żebyś dalej była taka super, taka szalona i taka, jaka jesteś

- napisała jedna z wnuczek.
Do życzeń dołączyła także Majka Jeżowska. Wokalistka podczas wirtualnej domówki u Agaty zaśpiewała autorską piosenkę, a w sieci zamieściła zdjęcie, które podpisała wzruszającym opisem.
- Gdzieś w Hiszpanii za górami Nowe życie, lecz tęsknisz za nami, my za Tobą też Aguś. Żyj zdrowo i pięknie i niech świat kręci się tak, jak sobie wymarzysz – napisała wokalistka.
Dziennikarka nie kryła wzruszenia. W mediach społecznościowych podziękowała wszystkim za piękne życzenia.
- Dziękuję za morze życzeń z okazji mojej haniebnej 56- ki!!! Odebrałam mnóstwo telefonów, tyle serdeczności, że aż łezka się zakręciła w oku ze wzruszenia. Tyle Waszych tak pięknych, serdecznych komentarzy... Razem raźniej wkraczać w zacne i dojrzałe lata!!! Zwłaszcza że stuknęło tu 148 tysięcy WAS!!!! Czy może być lepszy finał urodzin? To się nazywa "liczni goście"!!!! Dziękuję, piję Wasze zdrowie - podsumowała.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl
Zobacz także:
Autor: Nastazja Bloch

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości