domówka

  Natalia Szroeder zaprosiła znajomych na domówkę w swoje rodzinne strony. Piosenkarka wychowała się na Kaszubach. To właśnie tam odbył się mini koncert jej chłopaka Quebonafide i Taco Hemingwaya. Wśród gości była także Iga Lis oraz znajomi producenci.

  23 marca Agata Młynarska świętowała 56. urodziny. Prezenterka pochwaliła się w sieci życzeniami, jakie otrzymała od bliskich i przyjaciół. Niespodzianek nie było końca. Majka Jeżowska na cześć Agaty zaśpiewała nawet autorską piosenkę.

  Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska udali się w sentymentalną podróż. Opublikowali bowiem nagranie ze swojego pierwszego spotkania. Kokieterii i żartów nie brakowało. - Spóźnił się pan. Dwie godziny musiałam czekać – tymi słowami aktorka przywitała przyszłego męża.

  Na imprezach zna się jak mało kto. Aleksandra Fafius jest fanką ciężkich brzmień i dobrej zabawy. Filip Chajzer odwiedził jej mieszkanie, które wystrojone w sylwestrowe ozdoby już wyczekuje pierwszych gości, z którymi Ola przywita Nowy Rok. Sprawdź, jakie warunki muszą być spełnione, by sylwestrowa impreza należała do udanych. To nie takie trudne!

  Podobno najpopularniejszą formą imprezowania jest domówka. Gości Dzień Dobry TVN - Wujaszka Liestyle, czyli Michała Wilczewskiego, aktorki: Ewę Błachnio i Małgorzatę Pieczyńską zapytaliśmy, jak zorganizować dobrą domówkę i jakiego rodzaju domówki lubią najbardziej. Czy single też chodzą na tego typu imprezy? Co - według Małgorzaty Pieczyńskiej - dzieje się w klubach? ;)

  Radzimir Dębski zorganizował domówkę, na której dał popis swoich umiejętności za konsolą. Jak jego występ oceniły obecne na imprezie gwiazdy? Komu Jimek najbardziej zaimponował? I jakie muzyk ma najbliższe plany?

  Czy gwiazdy wolą bawić się w klubach na na domówkach? Jak wspominają najlepsze imprezy? Agnieszka Rylik w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską przyznała, że lubi spędzać wolny czas w domach swoich znajomych. Rylik zdradziła także, że co pięć lat organizuje huczną domówkę. Którą z nich wspomina najlepiej?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o ich niezapomniane domówki. Jak lubi bawić się Rafał Maślak i jakie obecnie organizuje imprezy dla znajomych? Co było gwarantem dobrej zabawy na domówkach u Kasi Klich? Muzyka czy jedzenie?

  Każdy powód jest dobry, by sobie ponarzekać. My, Polacy chętnie narzekamy np. na korki, kolejki, na to, że za oknem jest słońce lub, że pada deszcz, na złe relacje z szefem lub to, że brakuje nam pieniędzy. Czy narzekanie to polska cecha narodowa, czy może czynność, która pozwala rozładować napięcie, stres i która przynosi ulgę narzekającemu? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Kanadyjczyka Charlesa Daigneault i Meksykanina Miguela Avonza, którzy od kilku lat mieszkają w Polsce.

  Urodził się w Kanadzie, ale teraz jego domem jest Polska. W najbliższą sobotę odwiedzi nas kucharz znany z programu "MasterChef" - Charles Daigneault. Zaprosilibyście go na "domówkę"? :) Bądźcie z nami od 8:30! Charles zdradzi przepisy na smaczne i szybkie w przygotowaniu potrawy, które możecie zaserwować podczas domówki.