Gwiazdy

Agata Młynarska szczerze o menopauzie: "Za nic nie zamieniłabym dojrzałości na durną i chmurną młodość"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Agata Młynarska

Agata Młynarska poruszyła w mediach społecznościowych temat menopauzy. W obszernym wpisie podkreśliła, że ten ważny życiowy etap niesie za sobą wiele zmian. Prowadząca program "Bez tabu" zapowiedziała, że już niebawem będzie miała okazję porozmawiać na ten temat z innymi kobietami.

Agata Młynarska o menopauzie

Agata Młynarska nie pierwszy raz udowodniła, że tematy dotyczące kobiecości są szczególnie bliskie jej sercu. W autorskim programie TVN Style, o wymownym tytule "Bez tabu" dziennikarka regularnie pochyla się nad kwestiami dotyczącymi wyzwań, z którymi każdego dnia muszą zmagać się przedstawicielki płci pięknej.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Agata Młynarska poinformowała widzów, że w kolejnym odcinku formatu zostanie poruszony temat klimakterium.

W tak pięknych okolicznościach przyrody nagrywałam zapowiedzi do mojego programu "Bez tabu" dla TVN Style. Rzecz o menopauzie czyli przekwitaniu, chociaż ja buntuję się słysząc takie określenie. Raczej widzę rozkwit dojrzałości, której nie waham się użyć i której za nic bym nie zamieniła na durną i chmurną młodość. Patrząc na ten las i siebie poczułam harmonię upływu czasu, która prowadzi do czegoś pięknego, ważnego, bezcennego. Poczucia wewnętrznego spokoju i siły. Dziewczyny zaproszone do programu tylko potwierdzają, że ta część życia, choć trudna, czasem bolesna, może być nowym otwarciem

- napisała dziennikarka pod fotografiami, na których zapozowała na tle jesiennego krajobrazu. Internauci nie pozostali obojętni na post, który zwrócił ich uwagę z wielu powodów. Niektórzy przyznali, że nie mogą doczekać się najbliższego odcinka programu "Bez tabu", inni podziękowali dziennikarce za chęć podjęcia dyskusji na tak ważny temat.

"Bez tabu" - gdzie oglądać?

"Bez tabu" to nowy projekt stacji TVN Style, który bardzo szybko spotkał się uznaniem widzów. Program traktuje o ważnych, ale jednocześnie trudnych i nieco kontrowersyjnych tematach. Agata Młynarska rozmawia w nim z kobietami, które dzielą się swoimi intymnymi doświadczeniami. Spotyka się także z ekspertami w dziedzinie seksuologii i psychologii, którzy pomagają jej fachowo zmierzyć się z zagadnieniami dotyczącymi kobiecej seksualności.

Kolejne odcinki programu, który został stworzony przez kobiety dla kobiet, można oglądać na antenie TVN Style oraz za pośrednictwem platformy Player.pl.

Zobacz także:

Zobacz wideo: W nowym mieszkaniu Agaty Młynarskiej

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości