Gwiazdy

Adele powraca w całkiem nowej roli. Wymagania? Nieskazitelny amerykański akcent

Gwiazdy

Aktualizacja:

Adele to bez wątpienia jedna z największych gwiazd w branży muzycznej. Mimo że ostatni album swoją premierę miał pięć lat temu, fani o niej nie zapomnieli. Co więcej, każda wzmianka o artystce jest szeroko komentowana. Jakiś czas temu wokalistka na Instagramie poinformowała, że poprowadzi popularny amerykański program "Saturday Night Live".

Adele poprowadzi Saturday Night Live

Adele poprowadzi nadchodzący odcinek popularnego show "Saturday Nigt Live", który zostanie wyemitowany 24 października 2020 r. Gościem muzycznym będzie H.E.R. Wiadomością tą artystka już jakiś czas temu podzieliła się na Instagramie.

Na fanpage'u poświęconym programowi właśnie pojawiła się zapowiedź sobotniego wydania. Adele zachwyca w nim amerykańskim akcentem.

Brytyjska piosenkarka wygląda wspaniale, co nie umknęło uwadze fanów. Równocześnie pojawiają się pytania o nowy album. Ostatnia płyta Adele "25" ukazała się bowiem pięć lat temu. Atmosferę dodatkowo podkręciło lutowe nagranie ze ślubu przyjaciółki, w którym wokalistka ogłosiła, że nowa płyta zostanie wydana we wrześniu. Jak się jednak okazało, pandemia pokrzyżowała jej plany. Adele fanom, którzy dopytywali o nowy album, odpowiedziała wprost:

Pandemia trwa, noście maseczki i bądźcie cierpliwi

Tym bardziej cieszymy się, że zobaczymy artystkę w SNL. Adele w przeszłości występowała w programie jako gość muzyczny - w 2008 i w 2015 r. Tym razem w tej roli zobaczymy - i posłuchamy - H.E.R.

Adele jest wyraźnie podekscytowana nowym wyzwaniem. Świadczy o tym najnowsze zdjęcie, które udostępniła na Instagramie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

3 days to go ♥️

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Adele po utracie kilogramów

Fanów, oprócz nowych wydań muzycznych i innych medialnych inicjatyw, wciąż interesuje także metamorfoza Adele. Wokalistka przeszła bowiem dużą przemianę.

Każde jej zdjęcie na Instagramie bije rekordy popularności.

Dla nas wokalistka zawsze będzie ikoną - w każdym wydaniu. Jako wierni fani pragniemy jednak także, aby była szczęśliwa, a niewątpliwie na taką artystka obecnie wygląda.

Z niecierpliwością czekamy również na nowy album.

Zobacz wideo: Adele poprowadzi Saturday Night Live

Zobacz także:

Pozytywna rodzina "Dzieciaków Cudaków". Jak wygląda codzienność osób z zespołem Downa?

Wychowanie bez krzyku i kar? Pedagog: "Jesteśmy tylko ludźmi albo aż ludźmi"

Rząd wprowadził nowe obostrzenia. Wiadomo, co ze szkołami podstawowymi

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości