Gwiazdy

  "Jej syn Jasiek czekał na moją Julkę z bukietem kwiatów. Zrozumiałam, że ktoś, kto nie jest mi aż tak bardzo bliski, obdarzył mnie rzadkim w tych czasach gestem" - opowiada w wywiadzie dla serwisu dziendobry.tvn.pl.

  Omenaa Mensah jest bohaterką najnowszego numeru magazynu "Viva!". Gwiazda TVN-u wystąpiła na okładce oraz udzieliła szczerego wywiadu. Opowiedziała w nim m.in. o tym, że dzięki pomaganiu odnalazła miłość życia oraz jak sobie radzi z brakiem tolerancji. - Gdy byłam dzieckiem, nie mogłam zrozumieć, dlaczego komuś przeszkadza, że mam inny kolor skóry i kręcone włosy - mówi.

  Krzysztof Antkowiak to polski piosenkarz, aktor, kompozytor i autor tekstów piosenek. Urodził się 23 stycznia 1973 w Poznaniu. Jest synem Witolda Antkowiaka, współzałożyciela zespołu Duet Egzotyczny. Po raz pierwszy wystąpił na scenie w wieku pięciu lat, w trakcie koncertu ojca i na wiele lat związał swoje życie z muzyką.

  - Królowa Wielkiej Brytanii Elżbieta II, u której w niedzielę zdiagnozowano COVID-19, wciąż doświadcza łagodnych objawów choroby - poinformował we wtorek Pałac Buckingham. Jaki jest stan zdrowia królowej? Co powiedział rzecznik?

  W życiu Antka Królikowskiego ostatnio sporo się dzieje. Aktor skończył niedawno 33 lata i postanowił podsumować ważny jubileusz w mediach społecznościowych. W rozległym wpisie opublikowanym na Instagramie podziękował bliskim za obecność i wsparcie. Wyznał też, że otrzymał od losu nietypowy prezent urodzinowy, dlatego przez kilka dni nie mógł odpisywać na wiadomości i maile. Okazało się, że artysta został okradziony.

  Justin Bieberak zmuszony był odwołać występ w T-Mobile Arena w Las Vegas oraz w Glendale w Arizonie. Daty koncertów zostały przeniesione na czerwiec, jednak fani na całym świecie martwią się o zdrowie swojego idola. Dlaczego musiał zmienić plany?