Gwiazdy

  - Królowa Wielkiej Brytanii Elżbieta II, u której w niedzielę zdiagnozowano COVID-19, wciąż doświadcza łagodnych objawów choroby - poinformował we wtorek Pałac Buckingham. Jaki jest stan zdrowia królowej? Co powiedział rzecznik?

  W życiu Antka Królikowskiego ostatnio sporo się dzieje. Aktor skończył niedawno 33 lata i postanowił podsumować ważny jubileusz w mediach społecznościowych. W rozległym wpisie opublikowanym na Instagramie podziękował bliskim za obecność i wsparcie. Wyznał też, że otrzymał od losu nietypowy prezent urodzinowy, dlatego przez kilka dni nie mógł odpisywać na wiadomości i maile. Okazało się, że artysta został okradziony.

  Justin Bieberak zmuszony był odwołać występ w T-Mobile Arena w Las Vegas oraz w Glendale w Arizonie. Daty koncertów zostały przeniesione na czerwiec, jednak fani na całym świecie martwią się o zdrowie swojego idola. Dlaczego musiał zmienić plany?

  Alicja Wieniawa-Narkiewicz do niedawna przykuwała uwagę mediów tylko ze względu na znaną siostrę. Teraz 18-latka rozwija swoją karierę aktorską, pracując na sukces i własne portfolio. Reporter dziendobry.tvn.pl, Oskar Netkowski, zapytał początkującą artystkę o kierunek, w jakim chce się rozwijać. Co zdradziła w trakcie swojego pierwszego wywiadu?

  Emisja pierwszego odcinka "Hotelu Paradise 5" na TVN7 zbliża się wielkimi krokami. Uczestnicy programu mogą nie tylko wygrać nagrodę pieniężną, przygodę życia, lecz i znaleźć prawdziwą miłość. Potwierdza to przykład Barbary Pędlowskiej i Krzysztof Śwista, którzy po zakończeniu trzeciej edycji postanowili być parą. Jak im się układa? Czy planują ślub? O tym opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Szymon Hołownia i jego ukochana przywitali niedawno na świecie swoje drugie dziecko. Świeżo upieczony tata nie spuszcza córeczki ze wzroku. Najnowsze zdjęcie z pociechą budzi emocje. - Tatusiowie brać przykład. Cudowny widok - czytamy w komentarzach internautów.

  Rihanna 20 lutego skończyła 34 lata. Piękna wokalistka ma podwójny powód do świętowania, ponieważ niedawno ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Przez pewien czas jednak unikała informacji o ciąży, a swój brzuszek zasłaniała wymyślnymi stylizacjami. Najlepsze z nich wybrała redaktor mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabina Zięba.

  Magdalena Cielecka świętuje 50. urodziny. Z tej okazji Maja Ostaszewska zamieściła w mediach społecznościowych serię wyjątkowych zdjęć. - Dziękuję za naszą przyjaźń przez te wszystkie lata! Za wsparcie i inspirację, za wspólny śmiech i łzy… - napisała i zwróciła się do fanów z prośbą. Czy ją spełnili?