Gwiazdy

    Gwiazdy

    Mateusz Borkowski, znany widzom jako Big Boy, dzięki determinacji i pomocy lekarzy zrzucił aż 170 kg. Jeszcze kilka lat temu ważył 244 kg. Uczestnik programu "Gogglebox. Przed telewizorem" ma za sobą trudną walkę o własne życie i zdrowie. Dziś cieszy się lepszym komfortem życia. Ostatnio pokazał zdjęcie z plaży, niestety znaleźli się tacy, którzy ciągle mają zarzuty co do jego wyglądu. Uczestnik show TTV nie czekał z odpowiedzią.

    W programie "40 kontra 20" miłość nie pyta o wiek. Przebojowe dwudziestolatki i uwodzicielskie czterdziestolatki starają się o względy panów. Przystojni single mają już swoje faworytki, ale nie zamykają się na inne kobiety. Ucieczka jednej z najbardziej tajemniczych uczestniczek zburzy spokój w greckim raju. Kogo Robert zabierze na randkę?

    Życie prywatne Dagmary Kaźmierskiej od kilku lat budzi zainteresowanie mediów. Charyzmatyczna gwiazda "Królowych życia" odsłoniła już przed widzami wiele kart. Z programu dowiedzieliśmy się dużo na temat jej życia osobistego oraz poznaliśmy jej bliskich. Nigdy jednak nie zdradziła, kim jest jej ukochany. Ostatnio pojawiły się spekulacje, jakoby był nim mężczyzna, którego pokazała w jednej z transmisji w mediach społecznościowych. Zapytaliśmy u źródła.

    Katarzyna Nosowska słynie z zabawnych postów, które często umieszcza w swoich mediach społecznościowych. Niektóre z nich w humorystyczny sposób komentują aktualne wydarzenia, inne pokazują życie artystki od kulis. Tym razem piosenkarka zdecydowała się opublikować nagranie, w którym publicznie wyznaje miłość, ale nie swojemu mężowi. - Nie wiem, jak powiedzieć o nas Pawłowi - przyznaje wokalistka.