Gwiazdy

    Agnieszka i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się tuż po zakończeniu programu, ale ich losy nadal śledzą fani popularnego show. Byli małżonkowie udzieli także kilku wywiadów, w których opowiedzieli o małżeństwie i życiu po jego zakończeniu. Niedawno Kamil został poproszony o wypowiedź na temat swojego związku z Agą. Jak z perspektywy czasu patrzy na ich rozstanie?

    Serial "Skazana" to pozycja uwielbiana przez widzów. Już wkrótce w Playerze pojawi się drugi sezon. Jak podkreślają twórcy, będzie działo się znacznie więcej niż w pierwszym. Nie zdradzają, co prawda, szczegółów, ale dla widzów Dzień Dobry TVN mamy nie lada gratkę - zdjęcie z planu, a na nim - Pati w sukni ślubnej.

    Adele postanowiła wystąpić w filmie wspierającym ofiary katastrofy w Grenfell Tower w Londynie. Do tragedii doszło w bloku mieszkalnym w 2017 roku - zginęły aż 72 osoby. Poszkodowani do dzisiaj walczą o sprawiedliwość. W budynku prawdopodobnie znajdowały się materiały łatwopalne.

    Julia Wieniawa to artystka wszechstronna. Choć wiele osób spekulowało na temat jej kariery muzycznej, gwiazda na tegorocznym Orange Warsaw Festival udowodniła, że ciężką pracą i wytrwałością można osiągnąć wszystko. Pod sceną zgromadziły się tłumy, publika szalała i na pamięć śpiewała ulubione utwory, a Julia zrobiła show, jakiego mogą pozazdrościć jej koleżanki z branży. W końcu jak twierdzi: "Sky is the limit".