Gwiazdy

  21 czerwca 1982 na świat przyszedł książę William, pierwszy syn księcia Karola i Diany Spencer. Z okazji 40. urodzin członka brytyjskiej rodziny królewskiej Mateusz Hałdki w Dzień Dobry TVN opowiedział o kilku nieznanych faktach na jego temat. Czy wiecie, że był nieznośnym dzieckiem?

  Ma zaledwie 20 lat, ogromny talent i temperament, którego mogą pozazdrościć jej rówieśniczki. Karin Ann szturmem zwojowała sceny nie tylko polskie, ale także i zagraniczne. Jej twórczością zainteresował się New York Times, a Jack Saunders z BBC nazwał ją prawdziwą gwiazdą rocka. Ona jednak skupia się na tym, co najważniejsze, czyli muzyce i nieśmiało zdradza: "myślę, że nadchodzi czas nowych inspiracji".

  Marta Linkiewicz popularność zdobyła w 2015 roku za sprawą kontrowersyjnego nagrania, które wyciekło do Internetu. Od tamtego czasu przeszła długą drogę - dziś już nie imprezuje jak dawniej i nie pije alkoholu - swoje życie w pełni podporządkowała treningom. W cyklu "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" opowiedziała o hejcie, jaki na nią spadł, relacji z rodziną i tym, jak poradziła sobie z linczem społeczeństwa. 

  Po raz pierwszy w historii polskiej marki Pantene ambasadorem kampanii został mężczyzna. Wybrano Michała Szpaka, którego znakiem charakterystycznym są długie, piękne i kręcone włosy. W Dzień Dobry TVN artysta opowiedział o swojej nowej roli, reklamie i scenicznych stylizacjach. Nie zabrakło też muzycznego wątku, bo specjalnie dla naszych widzów wokalista zaśpiewał nowy utwór - "24na7".

  Macierzyństwo to rola, do której nie da się przygotować. Gdy na świat przychodzi dziecko, życie rodziców zmienia się o 180 stopni i już nigdy nie jest takie, jak dawniej. Nie jest ani gorsze, ani lepsze, jest po prostu zupełnie inne. Na wychowawczej drodze pojawiają się łzy smutku i radości, a dorośli uczą się swoich emocji razem z maluchami. Swoimi doświadczeniami w sieci podzieliła się Marta Żmuda Trzebiatowska. Co zmieniło się w jej życiu, gdy urodziła dzieci?

  Dawid Podsiadło to jeden z tych wokalistów, którego bilety na koncerty wyprzedają się z prędkością światła. Ostatnia trasa artysty cieszy się ogromną popularnością, a trybuny stadionów wypełnione są po brzegi. Podczas jednego z występów Dawid zaliczył małą wpadkę. Mimo wszystko oczarowana publika wybaczyła swojemu idolowi i bawiła się dalej. Co się wydarzyło?

  W poniedziałek 20 czerwca ruszyła kampania WWF Polska "Zachwyć się OCh!". Organizacja, we współpracy z Natalią Przybysz, pragnie wzmacniać troskę o środowisko naturalne i upowszechniać wiedzę o znaczeniu bioróżnorodności dla przyrody i dla nas – ludzi. O co chodzi w tej akcji? Na czym polega? O tym opowiedzieli nam Natalia Przybysz, wokalistka oraz Rafał Jankowski, WWF Polska.