Gwiazdy

"40 kontra 20". Jedna z faworytek opuści program. Nikt nie spodziewał się takiej decyzji

Gwiazdy

Finałowy tydzień programu "40 kontra 20" obfituje w wielkie emocje. Każdego dnia z programem żegnają się kolejne uczestniczki. Tym razem z willi odejdzie jedna z pań, która była typowana na zwyciężczynię show. Jej eliminacja zszokuje wszystkich.

"40 kontra 20". Co się wydarzy w 38. odcinku?

Żadna z uczestniczek "40 kontra 20" nie może być pewna swojej przyszłości w programie. Z dnia na dzień na greckiej wyspie jest ich już coraz mniej. Panie zaczną spekulować, która z nich najbardziej pasuje do Roberta. Zdaniem Beaty, Marty i Kingi przystojny 43-latek mógłby ułożyć sobie życie z Lindą.

Tymczasem panowie muszą podjąć ostateczną decyzję, które kobiety zaproszą na glamping, a które trafią do willi. Bartek i Robert mają twardy orzech do zgryzienia, ponieważ na tym etapie show wszystkie dwudziestki i czterdziestki są im bliskie. Kochanek odbędzie serię rozmów ze swoimi faworytkami. Ich zadaniem będzie przekonanie go, że zasługują na pozostanie w programie. Wymiana zdań z Kingą da mu sporo do myślenia.

"40 kontra 20". Kolejna eliminacja

Wieczorem uczestnicy spotkają się na eliminacji. Jedna z pań będzie musiała opuścić program. Ta decyzja zszokuje wszystkich. Nawet rywalki, które za nią nie przepadały, uronią łzy i nie będą mogły pogodzić się z jej odejściem.

W tym show wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie, więc żadna z kobiet nie może czuć się bezpiecznie...

Nowe odcinki "40 kontra 20" od poniedziałku do piątku o 20:00 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: "40 kontra 20". Trudna rozmowa Kingi i Roberta

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości