Gorące tematy

Złodziej czwarty raz okradł grób dziecka. Wściekła matka wystosowała do niego wiadomość

Gorące tematy

Autor:
Oskar
Netkowski
Źródło:
o2.pl
Cmentarz, groby dzieci

Zrozpaczona matka z Ostrowa Wielkopolskiego poinformowała w sieci, że grób jej dziecka został okradziony. Kobieta zamieściła zdjęcia w sieci i napisała, co zniknęło. Choć szkody materialnie nie są duże, nie kryła ogromnego żalu i złości.

Okradziono grób dziecka

Kradzieże na cmentarzach zdarzają się nagminnie, zwłaszcza po Wszystkich Świętych, kiedy bliscy zostawiają na pomnikach znicze i kwiaty. Złodzieje nie oszczędzają nawet mogił najmłodszych. W Ostrowie Wielkopolskim został okradziony grób dziecka. Co gorsza, jak przekazała matka, taka sytuacja zdarzyła się już po raz czwarty.

Żałoba

O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznejDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Kobieta postanowiła poinformować o sytuacji mieszkańców swojego miasta. Ku przestrodze załączyła zdjęcia i obszerny wpis na jednej z grup na Facebooku.

Matka dziecka napisała do złodzieja

Matka dziecka, którego grób został okradziony, nie przebierała w słowach. Żałoba po utracie najmłodszych członków rodziny bywa wyjątkowo trudna do przejścia. Tego typu incydenty mogą jedynie powodować traumy i generować niepotrzebny stres. - Cmentarna hieno! Jakim trzeba być człowiekiem, żeby okradać dziecięce groby? Grób naszego dziecka na cmentarzu przy ul. Bema został okradziony już CZWARTY RAZ! - czytamy we wpisie.

- Tym razem była to zabawka - wóz strażacki. Złodzieju, jak ci nie wstyd? Dla mnie to jest niepojęte. Pewnie dasz ten samochodzik swojemu dziecku albo wnukowi, a dla mnie ma on wartość sentymentalną - był kupiony na urodziny. Niech Ci ręka uschnie! Karma wraca! Bardzo proszę o udostępnianie, może złodzieja ruszy sumienie i odda zabawkę - podsumowała kobieta.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Oskar Netkowski

Źródło: o2.pl

Źródło zdjęcia głównego: x-news/tvn24

Pozostałe wiadomości