Gorące tematy

18-letnia Kaia Gerber pozuje nago dla japońskiego "Vogue'a". Co na to jej mama, Cindy Crawford?

Gorące tematy

Aktualizacja:
Kaia Gerber

Kaia Gerber to 18-letnia córka legendy modelingu - Cindy Crawford. Cindy w latach 90. należała do grona "supermodelek" - modelek, które stały się tak popularne, że zyskały miano gwiazd. Teraz to łudząco podobna do mamy Kaia przejęła pałeczkę i robi zawrotną karierę. Ostatnia sesja dla japońskiego wydania "Vogue" tylko to potwierdza.

Kaia Gerber nago w "Vogue"

Kaia Gerber ma zaledwie 18 lat, a na swoim koncie liczne sukcesy w branży modelingowej. Chodzi w pokazach topowych projektantów mody, a także bierze udział w sesjach zdjęciowych dla luksusowych magazynów. Do takich niewątpliwie należy "Vogue", nazywany biblią mody.

Kaia zdobi okładkę wrześniowego wydania japońskiej biblii. Nie sam cover jednak wzbudził zainteresowanie mediów, ale edytorial w środku - na wielu zdjęciach 18-latka pozuje topless lub zupełnie nago.

Wyświetl ten post na Instagramie.

@voguejapan @luigiandiango ?

Post udostępniony przez Kaia (@kaiagerber)

Internauci zwiastują, że te zdjęcia przejdą do historii. Zrobione w czerni i bieli prezentują się naprawdę elegancko. Sławna matka Kai, do której nastolatka jest łudząco podobna, jest bardzo dumna ze swojej pociechy i jej osiągnięć. W końcu dla każdej rodzicielki fakt, że córka poszła w jej ślady, stanowi powód do zadowolenia.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Brunching with this cutie

Post udostępniony przez Cindy Crawford (@cindycrawford)

Zdjęcie okładkowe i fotografie do sesji wewnątrz magazynu z piękną Kaią Gerber wykonał duet fotografów Luigi and Lango. Na profilu instagramowym artystów znaleźliśmy kolejne zdjęcia z sesji, a także jedną z alternatywnych okładek, na której Gerber jest zupełnie nago.

Sama modelka pokazała w swoich mediach społecznościowych nieco "grzeczniejszą" wersję:

I choć Kaia na wielu zdjęciach jest zupełnie naga, sesja nie jest wulgarna. Wręcz przeciwnie - to szyk w najlepszym wydaniu.

Kaia Gerber - zawrotna kariera córki Cindy Crawford

Kaia zaczęła karierę w 2015 roku. Z racji swojego podobieństwa do sławnej mamy szybko przeniknęła do branży i została doceniona przez najbardziej ikonicznych twórców w świecie mody. Na wybieg trafiła po raz pierwszy w 2017 - poszła w pokazie Calvina Kleina, co otworzyło jej wiele drzwi. Następnie wystąpiła fashion shows takich gigantów z branży, jak Moschino, Burberry, Marc Jacobs, Fendi, Prada, Chanel i Versace.

Gerber zdobiła okładki "I-D", "Vogue", "Pop Magazine" i "Love Magazine". Kaia w 2017 była również nominowana do tytułu "modelki roku", choć ostatecznie nie zwyciężyła.

Zobacz także:

Julia Wieniawa zwróciła się do Marcina Tyszki o nietypową pomoc. Fotograf: "Wykorzystuje mnie intensywnie jako ogrodnika"

Edyta Górniak wydaje nowy singiel! Już w sobotę opowie o nim w Dzień Dobry Wakacje

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie chcą ochrzcić Henia. Padły mocne słowa

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości