Gorące tematy

#GoodTalk with TikTok. O depresji wśród najmłodszych porozmawiamy z psycholożką Magdą Chorzewską

Gorące tematy

Autor:
Daria
Pacańska
Good Talk z Magdalena Chorzewską na TikToku

23 lutego odbywa się Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją, dlatego już 19 lutego na naszym profilu na TikToku odbędzie się live, w którego trakcie redaktorka dziendobry.tvn.pl porozmawia z psycholożką Magdaleną Chorzewską o problemach ze zdrowiem psychicznym wśród dzieci i młodzieży.

Cykl "#GoodTalk with TikTok"

#GoodTalk to cykl rozmów serwisu dziendobry.tvn.pl z najciekawszymi twórcami z aplikacji TikTok. Kim są ludzie, których obserwują tysiące osób w różnym wieku? Dlaczego pokazują swoje życie od kuchni? O co walczą i czego chcą nauczyć swoich fanów? W tym cyklu najważniejsze będą pasja, kreatywność i odwaga. #GoodTalk to obietnica naprawdę dobrych rozmów o tym, co ważne i istotne. Do mówienia o tych tematach chcemy wykorzystać platformę TikTok, ponieważ to tam spotykają się ludzie w różnym wieku, o różnych pasjach. Nie jest to platforma tylko rozrywkowa. Można na niej znaleźć szereg interesujących treści. Chcemy wykorzystać to medium do przekazania rzetelnych, pomocnych informacji, które będą dotyczyły również trudnych tematów.

Podczas pierwszego live'a będziemy rozmawiać z psycholożką Magdaleną Chorzewską o zdrowiu psychicznym. Pretekstem do rozmowy jest Światowy Dzień Walki z Depresją obchodzony 23 lutego.

Zobacz wideo: Ciekawe rozmowy w cyku "Inspirujące kobiety"

"Inspirujące kobiety"

Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga LegoszDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

#GoodTalk z Magdaleną Chorzewską

Magdalena Chorzewska to nie tylko psycholożka, ale również świetna TikTokerka, którą obserwuje ponad 400 tysięcy osób. Jej filmy zostały wyświetlone ponad 144 milionów razy. W aplikacji prowadzi swój cykl "InstaPoradnia", gdzie odpowiada na pytania obserwatorów.

W sobotę, 19 lutego o godzinie 11:00 na naszym profilu na TikToku Dzień Dobry TVN rozpocznie się rozmowa live z psycholożką Magdaleną Chorzewską. W ramach #GoodTalk ekspertka opowie, z jakimi problemami zmagają się najczęściej jej odbiorcy. O co pytają i jakich porad od niej oczekują. Porozmawiamy o tym, jak radzić sobie z depresją w każdym wieku, kiedy należy zacząć szukać pomocy. Poruszymy również temat rosnącej liczby prób samobójczych wśród najmłodszych. W trakcie spotkania odpowiemy także na Wasze pytania.

Jeżeli jest coś, o co chcecie zapytać, zapraszamy Was na nasz live! Już w sobotę, 19 lutego od 11:00.

Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży

Na rzecz zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży działa Fundacja TVN, która razem z Centrum Zdrowia Dziecka buduje Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. To będzie pierwsze takie miejsce, w którym najmłodsi otrzymają kompleksową pomoc.

Każdy z nas może wesprzeć budowę kliniki, wysyłając SMS na numer 7126 o treści POMAGAM (1,23 pln z VAT), wysyłając przelew na Telefon BLIK na numer 509 559 966, przekazując datek online fundacja.tvn.pl/wplac-online, a także dokonując WPŁATY z pomocą Facebooka.

Odwiedź profil Dzień Dobry TVN na TikToku!

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: East News

Pozostałe wiadomości