Gwiazdy

"Inspirujące kobiety". 22-letnia reżyserka poruszyła serca milionów widzów na świecie. Serial "Kontrola" dostępny w Playerze

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Daria Pacańska
"Inspirujące kobiety" Natasza Parzymies
"Inspirujące kobiety" Natasza Parzymies
wideo 2/6

Natasza Parzymies jest 22-letnią reżyserką i scenarzystką. W wieku 18 lat zrealizowała pierwszy odcinek serialu "Kontrola". Była to etiuda studencka, która w sieci poruszyła serca milionów widzów na całym świecie. Drugi sezon tego miniserialu jest już dostępny na Player.pl.

Natasza Parzymies o "Kontroli"

Drugi sezon serialu o miłości dwóch młodych kobiet od 21 grudnia dostępny jest na Player.pl. To produkcja 22-letniej reżyserki i scenarzystki. "Kontrola" miała być jedynie studenckim projektem "na zaliczenie". Po umieszczeniu w sieci zdobył miliony wyświetleń. Dzisiaj jest to już niemal 70 milionów widzów. Kamera dziendobry.tvn.pl towarzyszyła Nataszy w trakcie premierowego pokazu drugiego sezonu.

- To jest taka sytuacja, że pierwszy raz, tak duży mój projekt ma taki pokaz specjalny i jeszcze tu przyszłam, zobaczyłam, jak to wszystko jest pięknie zrobione i przygotowane. Stres jest ogromny. Pierwszy raz ludzie obejrzą sezon, nad którym tyle pracowaliśmy - podkreśliła Parzymies.

Ekipa serialu "Kontrola" to młodzi ludzie, którzy wzajemnie się od siebie uczą. Średnia wieku na planie to 25 lat. Okazuje się, że sukces serialu bardzo zaskoczył wszystkich, którzy przy nim pracowali.

- Nikt się nie spodziewa czegoś takiego. Ja to powtarzam zawsze, ale to jest fakt. Robisz coś, jeszcze w szkole, więc najdalej jak myślisz, to jest dobra ocena. To mnie przerasta krok za krokiem, bo najpierw w ogóle wyświetlenia, potem wyświetlenia na świecie, teraz kontynuacja w Playerze. Ja nadal nie wierzę i nadal mnie to zaskakuje - wyznała Natasza Parzymies.

Natasza Parzymies inspiruje do działania

Natasza Parzymies szturmem podbiła świat filmu. W wieku 22-lat została doceniona i pracuje także przy innych produkcjach, podobnie jak wielu innych członków ekipy "Kontroli".

- Wydaje mi się, że tak trochę bokiem, bo to jest taka trochę niekonwencjonalna droga, bo zrobiliśmy coś swojego, co się obejrzało. Taki trochę debiut, który nie jest debiutem, ale zostaliśmy zauważeni - podkreśla Natasza Przymies.

W trakcie pokazu premierowego serial został bardzo ciepło przyjęty przez widownię, która bardzo żywo reagowała w wielu momentach projekcji.

- Kocha każdy na swój sposób, kogo chce i jak chce i wydaje mi się, że fajnie, że możemy zrobić serial, który to celebruje. Celebruje także ulotność tych wszystkich momentów, młodość przyjaźń, to wszystko staraliśmy się w tej puencie tego sezonu wrzucić - powiedziała Natasza Parzymies.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości