Gwiazdy

Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują nowy etap w życiu. "Będzie się działo"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Związek Karola Maciesza i Laury Wielich cały czas się rozwija. Zakochani postanowili teraz wykonać kolejny krok i zakupić nieruchomość. W mediach społecznościowych zakochani pokazali, jak świętują to wydarzenie.

Związek Karola Maciesza i Laury Wielich

Zarówno Karol, jak i Laura byli uczestnikami piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ostatecznie zostali parą i wierzą, że są sobie pisani, choć w programie eksperci przydzielili im innych małżonków.

- Na tamten czas, kiedy dokonywaliśmy wyboru, te dwie osoby nie odpowiadały na swoje oczekiwania podane w ankietach - wyjaśniła Magdalena Chorzewska, ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", w rozmowie z Plotkiem. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kupili nieruchomość

Jakiś czas po zakończeniu 5. edycji programu Laura i Karol zaczęli dzielić się swoim szczęściem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ujawnili także informację, że razem zamieszkali. Teraz zdecydowali się na kolejny etap w związku. We wtorek 21 grudnia była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała na Instagramie dwa ujęcia. Na pierwszym z nich można zobaczyć, jak para świętuje, na drugim natomiast widoczny jest akt notarialny. Pod postem Laura dodała hasztagi: #dobrypoczątek #nowyetap #wyzwanie #remonty #świętujemy #będziesiędziało.

Wiadomość ta zachwyciła internautów, którzy zaczęli im składać gratulacje. W komentarzach czytamy: "Powodzenia na kolejnym nowym Waszym wspólnym etapie życia", "Super, bądźcie szczęśliwi i spełniajcie wspólne marzenia", "Kredyt i mieszkanie bardziej łączy niż ślub" czy "No i pięknie. To już na Amen. Cudowności razem, bierzcie z życia". Niektórzy fani zastanawiają się także, czy para nabyła mieszkanie, czy może planuje otworzyć własny zakład gastronomiczny. Pisali: "Przydałby Wam się lokal z jedzonkiem, a jak nie to Wasze mieszkanko" oraz "Według mnie to jakiś lokal pod gastro, w końcu obydwoje kochają gotować. Oby tak było, chętnie się wybiorę".

A Wy jak uważacie?

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Karolina Rybińska / Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości