Premiera drugiego sezonu "Kontroli". "Nieustannie zaskakuje nas sukces serialu"

Serial, który poruszył miliony widzów na całym świecie
Źródło: Dzień Dobry TVN
"Kontrolę" dotychczas obejrzano ponad 50 milionów razy na całym świecie. To serial autorstwa Nataszy Parzymies, studentki Warszawskiej Szkoły Filmowej. O czym jest ta produkcja? W Dzień Dobry TVN opowiedziały o tym reżyserka, a także aktorki Adrianna Chlebicka i Ewelina Pankowska.

Sukces serialu "Kontrola"

Mając 18 lat Natasza Parzymies musiała przygotować etiudę szkolną, by zdać egzamin. Gdy kręciła pierwszy odcinek "Kontroli" liczyła na 50 widzów, a nie 50 mln. Teraz ma 22 lata i studiuje w Warszawskiej Szkole Filmowej. Początkowo miał być to serial internetowy, ale wybuchła pandemia i ludzie poszukiwali alternatywy dla kin. Mocno wystartowały wówczas platformy streamingowe, co okazało się dla produkcji szansą.

- Nas nieustannie ten sukces zaskakuje. (...) Nikt robiąc etiudę w szkole, nie spodziewa się, że będzie potem z tego miał serial w Playerze - powiedziała Natasza Parzymies w Dzień Dobry TVN.

Święto miłośników kina

Źródło: Dzień Dobry TVN
Znamy laureatów Festiwalu Filmowego w Gdyni
Znamy laureatów Festiwalu Filmowego w Gdyni
Polskie nazwiska na Festiwalu Filmowym w Toronto
Polskie nazwiska na Festiwalu Filmowym w Toronto
Zakończył się 78. Festiwal Filmowy w Wenecji
Zakończył się 78. Festiwal Filmowy w Wenecji

O czym jest serial "Kontrola?

Opowieść o uniwersalnej miłości, która może spotkać każdego, zdobyła wielką popularność. Serial trafia prosto w serca młodego pokolenia. Nie jest sentymentalny, ale ciepły, czuły, wrażliwy i delikatny. Wiele rzeczy jest opowiedzianych w nim między słowami.

- To jest chyba po prostu historia wielkiej miłości dwóch dziewczyn. Opowiada też trochę o młodości, o moim pokoleniu i o różnych rzeczach, które są w życiu ważne. (...) Nie wiem, czy to się zdarza tylko młodym, bo sądzę, że kocha każdy i na różnych etapach swojego życia. Więc wydaje mi się, że to w pewien sposób historia pierwszej dużej miłości - dodała reżyserka w naszym programie.

Drugi sezon serialu "Kontrola" dostępny jest już od 21 grudnia 2021 roku na platformie Player.pl

Zobacz także:

Autor: Sabina Zięba

podziel się:

Pozostałe wiadomości