Remigiusz Mróz zapowiada kolejny po "Chyłce" serial na podstawie swojej powieści. Premiera wkrótce na Playerze

Remigiusz Mróz
Zuza Krajewska/Warsaw Creatives
W mediach społecznościowych zawrzało - Remigiusz Mróz podzielił się długo wyczekiwanymi wieściami. Do "Chyłki" dołączy "Behawiorysta". To będzie kolejna już ekranizacja powieści jednego z najbardziej poczytnych polskich pisarzy. Czy autor kryminału zdradził szczegóły?

"Behawiorysta" na podstawie prozy Remigiusza Mroza

Na Facebooku pisarz podzielił się nie lada nowiną. - Drugą po "Chyłce" ekranizacją będzie serial na podstawie cyklu z Gerardem Edlingiem – i pojawi się jako produkcja Player Original na player.pl szybciej, niż można by przypuszczać - zapowiedział tajemniczo.

Remigiusz Mróz nie zdradził zbyt wielu szczegółów - czym bez wątpienia podsycił ciekawość fanów. Odniósł się między innymi do tego, kto mógłby zagrać tytułowego "Behawiorystę". Choć zaznaczmy - "odniósł się" to dużo powiedziane. Co napisał Remigiusz Mróz?

- W roli głównej znany, ceniony i lubiany... no właśnie, kto? - pozostawił wątek w zawieszeniu.

Pisarz uspokoił jednak fanów i zapowiedział, że więcej szczegółów już niebawem. - (...) Mogę z ręką na sercu powiedzieć, że obsada jest wprost wymarzona, a ekipa produkcyjna składa się z osób, co do których mam pełne zaufanie. Szykuje się naprawdę mocna produkcja - zapewnił.

O czym jest "Behawiorysta" Remigiusza Mroza?

Gerard Edling, czyli tytułowy "Behawiorysta", to specjalista od ludzkiej mimiki i zachowań. Z człowieka potrafi czytać jak z książki. Bywa ekscentrykiem - jak chyba na wybitny umysł przystało - i zawsze daje dowód swojej skuteczności.

Ponoć potrafi rozwiązać każdą sprawę - czy jednak poradzi sobie z nowym wyzwaniem? Niejaki "Kompozytor" zabarykadowuje się w przedszkolu i grozi wymordowaniem wszystkich znajdujących się tam osób. Zdesperowane służby policyjne decydują się na radykalny krok - na pomoc wzywają właśnie jego - Behawiorystę, dyscyplinarnie wydalonego byłego prokuratora.

Kryminał zyskał uznanie wielu czytelników, którzy nie omieszkali podzielić się swoimi reakcjami na wieść o adaptacji ulubionej książki:

 • Po cichu liczyłam właśnie na "Behawiorystę", to mój numer jeden wśród Twoich postaci.
  • Czekam z niecierpliwością! Swoją drogą, Gerarda brakuje i przydałaby się kontynuacja.
   • Omg! To będzie coś! "Behawiorysta" to była pierwsza książka Pana autorstwa po jaką sięgnęłam. Świetna!
    • Spodziewamy się "mrozów " jesienią?

     - piszą fani Mroza.

     Z niecierpliwością czekamy na więcej informacji i już nie możemy się doczekać obejrzenia nowej produkcji Playera . A Wy?

     Zobacz wideo : Remigiusz Mróz z wizytą na planie "Chyłki"

     Zobacz też:

     Potężny wyciek danych z Facebooka. "Udostępniono je na koncie hakerskim". Jak sprawdzić, czy dotyczy to także ciebie?

     Piotr Stramowski i jego zanzibarskie noce na nastrojowych zdjęciach Klaudii el Dursi. "Filmowy Pablo Escobar"

     Dzieci, tak samo jak dorośli, cierpią przez stres. Jak sobie z nim poradzić? "Nie ignorujmy"

     Autor: Ola Lipecka

     podziel się:

     Pozostałe wiadomości