Zwierzęta

Wąż ugryzł 2-latkę w wargę. Ta odpłaciła mu się tym samym

Zwierzęta

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
wp.pl/dailymail.co.uk
Wąż

Dziewczynka z miejscowości Kantar w Turcji postanowiła pobawić się wężem. Gdy wzięła go do ręki, ten ukąsił ją w wargę. Zaskoczone dziecko postanowiło się "zemścić" i również wbiło swoje zęby w skórę gada. Ta historia mogła skończyć się tragicznie, całe szczęście 2-latka jest cała i zdrowa.

Turcja. Dziewczynka ugryzła węża

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w miejscowości Kantar w Turcji. To właśnie tam mieszka mała dziewczynka, która stała się prawdziwą sensacją w mediach na całym świecie. Wszystko za sprawą jej niecodziennego zachowania będącego przykładem dosłownego wypełnienia jednego z praw kodeksu króla Hammurabiego - "oko za oko, ząb za ząb".

Zwierzęta

Jak pomagać zwierzętom, żeby nie szkodzić
Jak pomagać zwierzętom, żeby nie szkodzić Dzień Dobry TVN
wideo 2/27

Gdy 2-latka bawiła się na dworze, do jej nóg przypełznął prawie półmetrowy wąż. Ciekawość wygrała ze strachem. Nieświadoma zagrożenia zaczęła bawić się gadem. Rola zabawki nie spodobała się zwierzęciu, co dość szybko dał jej do zrozumienia.

Pół metrowy wąż ukąsił dziecko

Niestety w momencie, gdy wzięła go do ręki, zwierzę ugryzło ją w wargę. Dziecko natychmiast wpadło w histerię, a jej płacz usłyszeli nawet sąsiedzi. Całe szczęście zareagowali błyskawicznie i przybiegli do dziecka, by zobaczyć, co jest powodem jej zachowania.

To, co zobaczyli, zmroziło im krew w żyłach. Dziewczynka wbiła zęby prosto w skórę gada. Sąsiedzi odebrali zwierzę i wezwali pomoc medyczną. Maluch trafił do Szpitala Położniczego i Dziecięcego w Bingol. Został poddany obserwacji, jednak całe szczęście nie stało mu się nic poważnego.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: wp.pl/dailymail.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: KoperKoos/Getty Images

Pozostałe wiadomości