Niezwykła kostka powstała w centrum Wrocławia. Krzysztof Grześków kupił 22-metrowy lokal w kamienicy, zabudował przylegający do niego taras i tak powstało ponad 40-metrowe mieszkanie. Wnętrze nie tylko zachwyca wystrojem, ale także przemyślanymi i ergonomicznymi rozwiązaniami. Szafy w podłodze, stół rozkładany ze ściany i amfiladowy układ robią wrażenie.

  Pierwszą z ważniejszych decyzji w kwestii aranżacji wnętrza są kolory ścian. Do brązowych mebli często nie jest wcale łatwo je właściwie dobrać. W zależności od odcienia drewna, zestawienie ich z danym kolorem może zakończyć się powalającym efektem w pomieszczeniu lub stylizacyjną klęską.

  Biały nalot na powierzchni ziemi w doniczce często świadczy o tym, że roślina ma problem z pleśnią. Jak trzeba wtedy zareagować? W najnowszym odcinku "Co z tego wyrośnie?" wyjaśniał to Łukasz Skop. Ogrodnik podał także przepis na domowy preparat pleśniobójczy.

  Psy i koty zostawione same w domu potrafią wyrządzić wielkie szkody. Choć przez ostatnie miesiące, podczas pracy zdalnej, mieliśmy nad nimi nieco większą kontrolę, wszystko może się zmienić, gdy wrócimy do pracy. Warto więc nieco wcześniej zadbać o gadżety, które skutecznie zajmą nasze czworonogi na kilka godzin. Najciekawsze zabawki pokazał nam Konrad Koterba, czyli Pan Gadżet.

  Stwierdzenie "żyć, jak pies z kotem" już lata temu weszło do powszechnego języka. Czy ma jednak słuszność? Okazuje się, że niekoniecznie. Istnieją sposoby, by nasi mali domownicy się akceptowali, a nawet zaprzyjaźnili. Jak tego dokonać? Wytłumaczyły to Katarzyna Frindt, Inspektor TOZ i wolontariuszka w Schronisku w Celestynowie, oraz Sonia Maciuszek, behawiorystka.

  Szarość nie musi być ponura! Umiejętnie zaaranżowane wnętrza prezentują się szykownie i elegancko. Przedpokój w tym kolorze może stać się ciekawą wizytówką domu i z pewnością nie umknie uwadze gości. Sprawdź, jak podnieść atrakcyjność pomieszczenia utrzymanego w tej tonacji.

  W dzisiejszych czasach każdy może być gwiazdą TikToka, nawet gołąb. Przedstawiamy wam Jasia. Filmy z jego udziałem odniosły w sieci prawdziwy sukces. Choć dziś ptak robi wielką karierę, jeszcze kilka miesięcy temu jego losy mogły potoczyć się zupełnie inaczej. Na ratunek zwierzęciu przybyła rodzina z Koszalina, która zaopiekowała się Jasiem i przygarnęła go do domu.

  Decyzja o zakupie płyty grzewczej może nastręczać trudności osobom, które nie wiedzą, jak działają płyta indukcyjna czy płyta ceramiczna. Wybór jest o tyle trudny, że obie płyty na pierwszy rzut oka wyglądają niemal identycznie. Różnią się m.in. bezpieczeństwem użytkowania i trwałością.

  Bez wątpienia blat to jeden z najważniejszych elementów kuchni. To głównie dzięki niemu pomieszczenie jest funkcjonalne i estetyczne. Ważne jest jednak, by wybrać odpowiedni model. Jak kupić taki, który nie porysuje się, nie odbarwi, a przy tym będzie ładnie wyglądał? W Dzień Dobry TVN podpowiedział to architekt Jonatan Kilczewski.

  Mówi się, że druga połowa stycznia to najbardziej ponury i depresyjny czas w roku. Dni są krótkie, a aura za oknem nie zachęca do spacerów. Na szczęście sposobów na zimową chandrę nie brakuje. Można na przykład zadbać o wnętrze mieszkania, dekorując je nowymi kwiatami lub nadać drugie życie roślinom, które towarzyszą nam od dawna. Zobacz, jakie propozycje przedstawił Łukasz Skop w cyklu "Co z tego wyrośnie?".

  Niezależnie od tego, czy mowa o urządzaniu wnętrz, trendach w modzie czy w makijażu, wiele trudności sprawia to, jaki kolor najlepiej pasuje do niebieskiego. Zestawienie tej zimnej barwy z innymi wcale nie jest łatwym zadaniem. Warto więc wiedzieć, jak to zrobić, by nie popełnić kolorystycznej gafy.

  W nowym roku Łukasz Skop ponowie wraca z cyklem "Co z tego wyrośnie?" w Dzień Dobry TVN. Specjalista tym razem na tapetę wziął paprocie. Jak o nie dbać i pielęgnować, by rosły zdrowe i silne oraz jak zrobić z nich ozdoby ścienne? Te rozwiązania mogą was zaskoczyć.

  Trenerka psów Olga Talarska razem ze swoją suczką Hanzą wtajemniczyła nas w psi świat. Dowiedzieliśmy się, czemu może przysłużyć się psi węch i jaką odgrywa rolę w życiu psa. Nosework to jeszcze niezbyt popularna dziedzina sportowa, która z chwili na chwilę cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród czworonogów i ich właścicieli.