Pozytywki

Wybierz laureata grudniowej Pozytywki DDTVN! Kto według Ciebie zasługuje na wyróżnienie? [Głosowanie zakończone]

Pozytywki

Wybierz laureata grudniowej Pozytywki DDTVN! Kto według Ciebie zasługuje na wyróżnienie? [Głosowanie zakończone]

Wśród nominowanych do "Pozytywki DDTVN" za grudzień 2019 znajdują się: Michał Milka - jako pierwsza osoba z zespołem Downa pracuje w gdańskim Urzędzie Miasta, Siostra Benia - zaraża ludzi swoją miłością do teatru, Mikołaj Rykowski- organizuje Wigilie dla samotnych, Robert Bykowski- buduje dom dla polskiej rodziny z Kazachstanu, Katarzyna Klimiuk-Bibik - prowadzi rodzinę zastępczą dla dziewięciorga dzieci. 

Pozytywki DDTVN. Nominacje - GRUDZIEŃ 2019

1. Michał Milka - jako pierwsza osoba z zespołem Downa pracuje w gdańskim Urzędzie Miasta

Michał Milka ma 36 lat. Jest pierwszą osobą z zespołem Downa, która została zatrudniona w urzędzie miejskim w Gdańsku. Do obowiązków Michała należą prace biurowe, między innymi: układanie, segregowanie, archiwizowanie i przyjmowanie dokumentów. Jego obecność wpływa korzystnie na kolegów, z którymi pracuje. 

2. Siostra Benia - zaraża ludzi swoją miłością do teatru

Niezwykła zakonnica, która kocha teatr, literaturę i dobre kino. Jest autorką bloga „Zakonnica bez przebrania”, dwóch powieści, kilku scenariuszy teatralnych, a nawet libretta musicalu. Planowała zrobić doktorat, ale porzuciła ten zamiar, gdy poczuła powołanie.

3. Mikołaj Rykowski- organizuje Wigilie dla samotnych

Wigilia dla 10 tysięcy samotnych i seniorów. "Zaczęło się od dodatkowego miejsca przy stole i zaproszenia sąsiada". Każdy jest zaproszony i każdy jest mile widziany.

4. Robert Bykowski- buduje dom dla polskiej rodziny z Kazachstanu

Pomógł rodzinie repatriantów sprowadzić się do Polski i buduje dla nich mały domek na własnej działce. Robert chciałby założyć fundację, która pomagałaby repatriantom z Kazachstanu w przyjeździe do Polski.

5. Katarzyna Klimiuk-Bibik - prowadzi rodzinę zastępczą dla dziewięciorga dzieci

Katarzyna Klimiuk-Bibik już jako mała dziewczynka podjęła decyzję, że chce pomagać innym dzieciom. W wieku 8 lat zgłosiła się do domu dziecka jako wolontariusz. Dziś prowadzi rodzinę zastępczą dla dziewięciorga dzieci. 

Laureaci pozytywek DDTVN

Z miłości do żony namówił do badań ponad 200 kobiet

Anna Pięta otrzymała Pozytywkę Dzień Dobry TVN!

Aleksander Doba: "Ciekawość we mnie jest, małego dziecka"

Laureatką wrześniowej Pozytywki została Majka Jeżowska!

Co sądzisz o tym artykule?
86
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0