Pozytywki

Laureatką wrześniowej Pozytywki została Majka Jeżowska!

Pozytywki

Laureatką wrześniowej Pozytywki została Majka Jeżowska!

Kolejnym laureatem Pozytywki została Majka Jeżowska. Redakcja Dzień Dobry TVN doceniła artystkę za niezwykle pozytywną energię, którą emanuje, za konsekwencje w tworzeniu muzyki, na której wychowały się już kolejne pokolenia, a także za pracę z dziećmi i ciągłe zaskakiwanie odbiorów. Artystka była gościem w naszym studiu.

Majka Jeżowska to wokalistka, kompozytorka, autorka wielu przebojów i widowisk muzycznych, producentka muzyczna oraz szefowa własnej firmy fonograficznej.

Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. F. Chopina w Nowym Sączu, w klasie fortepianu i wychowania muzycznego. Studiowała wokalistykę w Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Muzyki Rozrywkowej, w klasie Krystyny Prońko.

Majka Jeżowska ma na swoim koncie Platynową i kilka Złotych Płyt, jest wielokrotną laureatką KFPP w Opolu, zdobywczynią I nagrody Festiwalu Krajów Nadbałtyckich Karlsham, Kawalerem Orderu Uśmiechu, Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF-u, członkiem Rady Fundacji Ronalda McDonalda, wielką przyjaciółką dzieci i showmenką.

Od czterech dekad, Majka Jeżowska na swoje żywiołowe koncerty przyciąga bardzo szeroką publiczność, a na jej przebojach "A ja wolę moją mamę", "Wszystkie dzieci nasze są", "Laleczka z saskiej porcelany" wychowuje się kolejne pokolenie wdzięcznych słuchaczy.

Mimo mijających lat nadal jest w świetnej formie, co udowodniła występem na Pol'and'Rock Festival.

"Za rok będzie jeszcze większe pogo!" Majka Jeżowska - gwiazda, która porwała tłumy na Pol'and'Rock Festival

Co tam się działo! Występ Majki Jeżowskiej na Małej Scenie to jeden z najmocniejszych i najgłośniej komentowanych punktów ostatniego dnia tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival.

Nie bójcie się marzyć!

- krzyknęła w pewnym momencie Majka Jeżowska, a jej występ udowodnił, że marzenia można spełniać.

Nominowani do Pozytywki we wrześniu byli także:

Co sądzisz o tym artykule?
81
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
28.10.2019
Avi
Uważam to za absurd że pozytywkę otrzymała osoba która tylko wykonywała swoją pracę . Nie zrobiła nic szczególnego ot wystąpiła jak wiele razy i zaśpiewała, a pominięto takich cichych bohaterów jak ten ksiądz czy Pan sprzątający z własnej woli lasy. Już samo zestawienie ich z kimś takim jak Majka Jeżowska która żyje ze śpiewania więc co to za bohaterstwo jest co najmniej dziwne. Tak jak lubię dzień dobry tvn tak dużo straciło tym w moich oczach.