Pozytywki

Laureatką wrześniowej Pozytywki została Majka Jeżowska!

Kolejnym laureatem Pozytywki została Majka Jeżowska. Redakcja Dzień Dobry TVN doceniła artystkę za niezwykle pozytywną energię, którą emanuje, za konsekwencje w tworzeniu muzyki, na której wychowały się już kolejne pokolenia, a także za pracę z dziećmi i ciągłe zaskakiwanie odbiorów. Artystka była gościem w naszym studiu.

Majka Jeżowska to wokalistka, kompozytorka, autorka wielu przebojów i widowisk muzycznych, producentka muzyczna oraz szefowa własnej firmy fonograficznej.

Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. F. Chopina w Nowym Sączu, w klasie fortepianu i wychowania muzycznego. Studiowała wokalistykę w Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Muzyki Rozrywkowej, w klasie Krystyny Prońko.

Majka Jeżowska ma na swoim koncie Platynową i kilka Złotych Płyt, jest wielokrotną laureatką KFPP w Opolu, zdobywczynią I nagrody Festiwalu Krajów Nadbałtyckich Karlsham, Kawalerem Orderu Uśmiechu, Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF-u, członkiem Rady Fundacji Ronalda McDonalda, wielką przyjaciółką dzieci i showmenką.

Od czterech dekad, Majka Jeżowska na swoje żywiołowe koncerty przyciąga bardzo szeroką publiczność, a na jej przebojach "A ja wolę moją mamę", "Wszystkie dzieci nasze są", "Laleczka z saskiej porcelany" wychowuje się kolejne pokolenie wdzięcznych słuchaczy.

Mimo mijających lat nadal jest w świetnej formie, co udowodniła występem na Pol'and'Rock Festival.

"Za rok będzie jeszcze większe pogo!" Majka Jeżowska - gwiazda, która porwała tłumy na Pol'and'Rock Festival

Co tam się działo! Występ Majki Jeżowskiej na Małej Scenie to jeden z najmocniejszych i najgłośniej komentowanych punktów ostatniego dnia tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival.

Nie bójcie się marzyć!

- krzyknęła w pewnym momencie Majka Jeżowska, a jej występ udowodnił, że marzenia można spełniać.

Nominowani do Pozytywki we wrześniu byli także:

Co sądzisz o tym artykule?
81
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
28.10.2019
Avi
Uważam to za absurd że pozytywkę otrzymała osoba która tylko wykonywała swoją pracę . Nie zrobiła nic szczególnego ot wystąpiła jak wiele razy i zaśpiewała, a pominięto takich cichych bohaterów jak ten ksiądz czy Pan sprzątający z własnej woli lasy. Już samo zestawienie ich z kimś takim jak Majka Jeżowska która żyje ze śpiewania więc co to za bohaterstwo jest co najmniej dziwne. Tak jak lubię dzień dobry tvn tak dużo straciło tym w moich oczach.